149 zł

Wartość: 290 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: 49%

Oferta z: Polska Groupon

Specjalistyczne szkolenia strzeleckie z instruktorami GoodShot od 149 zł na Strzelnicy Warszawianka (do -49%)

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: oferta dla osób pełnoletnich. Realizacja grouponów według kolejności zgłoszeń. Koniec ważności grouponu, może wiązać się z brakiem wolnych terminów na strzelnicy. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za amunicję.  Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail instruktor.strzelania@gmail.com. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

Specjalistyczne szkolenia strzeleckie z instruktorami GoodShot:

  • 149 zł zamiast 290 zł za szkolenie ALFA
  • 199 zł zamiast 349 zł za szkolenie BRAVO
  • 249 zł zamiast 399 zł za szkolenie CHARLIE

Szkolenie ALFA rozpoczyna cykl trzech szkoleń z obsługi i użycia broni krótkiej. Ma ono celu naukę sprawnego posługiwania się bronią palną krótką i praktycznego strzelania bojowego.

Podczas szkolenia BRAVO wykorzystuje się zdobyte już umiejętności i rozszerza się je o strzelanie w pomieszczeniach (krawędzie budynków, korytarze), a także strzelanie przez szybę samochodową podczas ewakuacji z pojazdu w czasie ostrzału.

Trzecim etapem jest szkolenie CHARLIE, czyli strzelania z elementami taktyki przeznaczone dla wprawnych strzelców, którzy ukończyli poprzednie poziomy lub pomyślnie przeszli weryfikację posiadanych umiejętności. Na tym poziomiestrzelania wykonywane są przez zespoły strzeleckie 2-5 osobowe, które realizują określone zadania. Część strzelań wykonywana jest w kompletnych ciemnościach przy użyciu latarki. Kursanci będą uczestniczyli w szkoleniu, jakimpoddawani są funkcjonariusze służb mundurowych w trakcie kursów podstawowych i specjalistycznych.

Każde szkolenie trwa 4 godziny i dedykowane jest osobom, które chcą wejść w świat strzelań defensywnych. Na czas szkolenia zapewniona jest nowoczesna strzelnica kryta na wyłączność, opieka instruktorska, broń (jeśli nie posiada się własnej), taktyczne wyposażenie do broni, tarcze, ochronniki wzroku i słuchu. Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia.

Do każdej opcji należy doliczyć koszt amunicji z rabatem 30%, według cennika strzelnicy. Szczegóły na stronie www.goodshot.net.pl

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 17 Paź 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.