19 zł

Wartość: 19 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Wejście na bieżnię Virtuix Omni: 5 minut dla 1 osoby za 19 zł i więcej opcji w salonie InGame

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 464 263. Bez wcześniejszej rezerwacji wizyta nie będzie możliwa. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 4 opcji

Wirtualna rzeczywistość – wejście na bieżnię Virtuix Omni:

  • 19 zł za 5 minut dla 1 osoby
  • 79 zł za 30 minut dla 1 osoby
  • 99 zł za 30 minut dla 2 osób
  • 149 zł za 60 minut dla 1 lub 2 osób

Virtuix Omni to wielokierunkowa bieżnia, która pozwala na przeniesie całej sylwetki do wirtualnego świata. Przełomowy technologicznie symulator to wyjątkowe urządzenie do multimedialnej rozrywki, które sprawia, że granice między światem prawdziwym, a wirtualnym zacierają się. Bieżnia pozwala na nieograniczone poruszanie się po wirtualnych krainach, gdzie przemierzając scenografie rodem z filmowych horrorów, można stoczyć pojedynek z zombie lub poczuć dreszczyk emocji dzięki wcieleniu się w rolę komandosa. Wszystko to dzięki możliwości naturalnego ruchu, dotyku i gogli przez które można poczuć, jakby się naprawdę było w innym świecie.

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 20 Paź 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.