119 zł

Wartość: 490 zł

Cena: 119 zł

Oszczędzasz: 76%

Oferta z: Polska Groupon

Ujędrniający i wyszczuplający zabieg Exillis od 119 zł w Galerii Urody Arkadius

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy salonu na Towarowej 35. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 380 777 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 4 opcji

Ujędrniający zabieg Exillis

* 119 zł zamiast 490 zł za zabieg na 1 partię ciała* 289 zł zamiast 1192,50 zł za 3 zabiegi na 1 partię ciała lub 1 zabieg na 3 partie* 519 zł zamiast 1488 zł za 5 zabiegów na 1 partię ciała lub 1 zabieg na 5 partii* 899 zł zamiast 2670 zł za 10 zabiegów na 1 partię ciała lub 1 zabieg na 10 partii

Zabieg może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało. W zależności od miejsca, urządzenie pełni inne funkcje ( głowica 90). Służyć może bowiem zarówno do odchudzania ciała, jak również nieinwazyjnego ujędrniania, redukcji zmarszczek i liftingu skóry twarzy, ramion, szyi i piersi. 

Zastosowanie na ciało: urządzenie skutecznie wpływa na redukcję komórek tłuszczowych i zmniejszenie obwodu ciała. Wszystko to dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych i kontrolowanemu, podgrzewaniu tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie na twarz: lifting skóry z wykorzystaniem technologii CRT (Collagen Refill Technology), która oddziałuje na włókna kolagenowe za pomocą ciepła oraz fal ultradźwiękowych. 

Dodatkowo, zabieg może objąć również piersi, wpływając na ich podniesienie i ujędrnienie. 

Możliwe efekty: redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja zmarszczek i bruzd, oprawa napięcia i struktury skóry, odmłodzenie skóry. 

Przeciwwskazania:

* Zabieg ablacyjny (głęboki peeling) w obszarze zabiegowym w poprzedzających 3 miesiącach * Aktywne zaburzenia kolagenu * Ostre stany zapalne * Infekcja wirusowa lub bakteryjna * Ostra neuralgia i radikulopatia * Skłonności apopsychiczne oraz zaburzenia psychiczne * Stosowanie na nerwy obwodowe (umieszczone na kości, blisko powierzchni skóry) * Niewydolność krążenia * Zaburzenia krzepliwości krwi i stosowanie leków przeciwkrzepliwych * Choroby krwi * Leczenie glikokortykosterydami * Stany gorączkowe * Aplikacja na narządy płciowe * Niewydolność nerek lub wątroby * Metalowe implanty * Obecność stymulatora lub kardiowertera/defibrylatora serca * Używanie Isotretinoin w okresie poprzednich 12 miesięcy * Pacjenci w trakcie radioterapii * Polineuropatia * Ciąża lub leczenie niepłodności metodą in-vitro * Wyraźne obrzęki, wodobrzusze, wysięki * Ryzyko krwawienia – miesiączka, krwawiące tkanki, wrzody trawienne * Zaburzenia czucia * Trądzik różowaty * Poważna niewydolność obwodowych naczyń tętniczych * Gruźlica * Zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica żylna (albo ich podejrzenie) * Choroby nowotworowe * Zdekompensowane choroby układu sercowo-naczyniowego

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 27 Lip 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.