Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Multikino: bilet na seans VR

Wydarzenia VR: bilet na dowolny seans wirtualnej rzeczywistości za 12,99 zł w Multikinie Złote Tarasy (zamiast 20 zł)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

13,0 zł

Wartość: 20 zł

Cena: 13,0 zł

Oszczędzasz: 35%

Oferta z: Polska Groupon

Wydarzenia VR: bilet na dowolny seans wirtualnej rzeczywistości za 12,99 zł w Multikinie Złote Tarasy (zamiast 20 zł)

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

 • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii VR w Multikinie Złote Tarasy. 3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu. Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności grouponu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość wymiany na bilet na sens filmowy zależy od dostępności miejsc na wybranym przez jego posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny do 31.05.2018.

Opis szczegółowy

Oferta

 • 12,99 zł zamiast 20 zł za bilet ważny od poniedziałku do niedzieli na seans filmowy VR.

Multikino w warszawskich Złotych Tarasach jako pierwsze w Polsce oferuje seanse wirtualnej rzeczywistości. Miłośnicy filmów i technologii VR będą mogli obejrzeć kilkanaście produkcji filmowych w 360 stopniach, w specjalnej sali kinowej. Wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu (2960 x 1440 pikseli na jedno oko) sprawia, że można odnieść wrażenie, iż jest się uczestnikiem samego filmu i jednym z jego aktorów. Projekcje trwają ok. 20 minut i są skierowane do każdej grupy wiekowej – od najmłodszych po osoby starsze.

Filmy VR pogrupowane są w 4 kategorie:

 • VR Rodzinny – dedykowany całej rodzinie. W tym bloku filmowym zabawę, zarówno najmłodszym jak i dorosłym, gwarantują m.in. twórcy kinowego hitu „Madagaskar”.
 • VR Podróże – nie trzeba wyjeżdżać, żeby podróżować. Wystarczy usiąść wygodnie i przenieść się do najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Dzięki VR Podróże nie tylko można zobaczyć wymarzone zakamarki świata, ale poczuć się, jakby było się tam osobiście.
 • VR Sztuka – wyselekcjonowane filmy, które sztukę przenoszą na zupełnie nowy poziom. W bloku VR Sztuka nie tylko można obejrzeć nagradzane, festiwalowe kino VR, ale też „wejść” w świat słynnych dzieł sztuki (m.in. obrazy Salvadora Dalego i Zdzisława Beksińskiego).
 • VR Experience – najbardziej emocjonująca odsłona VR. Tutaj można odkryć światy dotąd niedostępne, doświadczyć innych wymiarów, przekroczyć granice możliwości poznawczych.

Przykładowe filmy dostępne w technologii VR:

 • „Longing for Wilderness”

Wirtualna wycieczka, która rozpoczyna się w szarym i pełnym zgiełku mieście, zamieniającym się w las, aż do spokojnego, przejrzystego krajobrazu. Wewnętrzna tęsknota za naturą, której coraz mniej można doświadczyć we współczesnym świecie.

 • „Sonar”

Z otchłani kosmosu wyłania się asteroid wysyłający dziwny sygnał. Bohaterowie próbują zlokalizować źródło tego sygnału i zagłębić się w rozbudowany system korytarzy i kanałów znajdujących się w nieznanej jaskini.

 • „Tokyo Light Odyssey”

Poprzez światła wieżowców, domów, ulicznych neonów oraz samochodów i pędzących pociągów widać fragmenty mieniącego się miasta, które jak gwiezdny pył na nocnym niebie, wyłania się z ciemności. Nowa wizja Tokyo pokazana z perspektywy wielokierunkowych ruchomych obrazów. Film powstał jako eksperymentalny projekt, którego celem było zbadanie możliwości technologii VR w wykorzystaniu obrazu do stworzenia artystycznej impresji.

 • „Podróże z Discovery VR”

Japonia, Hawaje, Włochy – można tam być, nie ruszając się z Warszawy. Wystarczy usiąść wygodnie i zwiedzać. Spotkanie z niedźwiedziem polarnym oko w oko czy możliwość odczuwania lodowatego krajobrazu mroźnej Arktyki też jest możliwe.

 • „Wyprawa na Arktykę”

Okazja do spotkania z niedźwiedziem polarnym lub znalezienia się w samym sercu lodowca, by poczuć, jak może być zimno w krainie śniegu i lodu. Film zrealizowany przez Green Peace w ramach akcji skierowanej przeciw zwiększaniu wydobycia ropy naftowej na Arktyce.

 • „Invasion!”

Opowieść o kosmitach, którzy przybyli na Ziemię z planem jej podbicia i zniszczenia. Mimo faktu, iż przybysze z kosmosu dysponują zaawansowaną technologią oraz bronią, mieszkańcy Ziemi postanawiają przeciwstawić się najeźdźcom. Ci mieszkańcy to jednak nie są ludzie, lecz słodkie, potulne i milutkie dwa małe, białe króliczki. Film przygotowany przez twórców słynnego „Madagaskaru” i nagradzany na festiwalach filmowych, takich jak Cannes Le Marché du Film, Toronto Int’l Film Festival oraz Tribeca Film Festival.

 • „Asteroids!”

Mac i Cheez to para dziwacznych kosmitów, która zabiera widza w imersyjną historię przepełnioną humorem, niepozbawionym jednak odrobiny współczucia dla bohaterów. Niebezpieczna, ale pełna ekscytujących przygód misja kosmiczna na krańce wszechświata.

 • „Świat zwierząt z Discovery VR”

Okazja, by znaleźć się blisko dzikich zwierząt, w samym środku afrykańskiej sawanny.

 • „Planete”

Film autorstwa Momoko Seto, japońskiej artystki i reżyser. „Planete” to impresja o zniszczonym świecie, w którym tylko grzyby rosną w środku gigantycznych ciał owadów. Kiedy nadchodzi zmiana pogody, deszcz nawadnia wysuszoną planetę i stopniowo ją zatapia. W wodzie pojawia się ekosystem, wypełniony gigantycznymi mięsożernymi kijankami. Film nagradzany na wielu festiwalach filmowych, między innymi: VR Arles 2016, VR Venice Film Festival 2017, Cannes 2017.

 • „Dali”

Archeologiczna reminiscencja Anioła Pańskiego Milletta w interpretacji Dalego i możliwość poznania świata surrealistycznego mistrza w niespotykany dotąd i niezwykle urokliwy sposób, jaki umożliwia technologia wideo 360.

 • „Kinoscope”

Imersyjna opowieść zabierająca widza w kolorowy, ożywiony wszechświat odkrywający historię kina. Przez opowieść prowadzi legendarny hollywoodzki głos Deana Tavoularisa, oskarowego twórcy scenografii do takich dzieł filmowych, jak „Ojciec chrzestny”, „Czas apokalipsy” czy „Dziewiąte wrota”.

Aktualny repertuar znaleźć można tutaj.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj