Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1.

za Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 Secret Lashes górna i dolna powieka w Salonie Urody - Sunrise.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

99 zł

Wartość: 350 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 72%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 Secret Lashes górna i dolna powieka w Salonie Urody - Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Metoda 1:1 - doklejenie syntetycznych rzęs „włosek po włosku" - całkowicie naturalny efekt Rzęsy Secret Lashes - dowolny wybór długości, grubości oraz profilu – wykonane z jedwabiu połączonego z włóknem syntetycznym – odporne na odgniecenia, wodę, pot, łzy, ciepło Wysoki połysk – lekkość – permanentne podkręcenie ku górze Trwały efekt do 8 tygodni

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.   Oferta infobuzer.pl obejmuje - przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 Secret Lashes górna i dolna powieka w Salonie Urody Sunrise.  Rezerwacja pod nr tel. 728 566 356 lub osobista pod adresem: ul. Banderii 4 lok. U9 (wejście od ul. Obozowej),  WarszawaNa wizytę należy zabrać kupon lub podać kod kuponu. 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 11.00 do 23.00, w sobotę 10.00 – 20.00, w niedzielę 12.00 – 18.00.

Opis szczegółowy

99 zł zamiast 350 zł za Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 Secret Lashes górna i dolna powieka górna powieka w Salonie urody - Sunrise. Rzęsy Secret Lashes wykonane są z jedwabiu połączonego z syntetycznymi włóknami. Materiał gwarantuje bezpieczeństwo, przez co zabieg może być wykonywany także u alergików. Polega on na doklejeniu sztucznych rzęs do ich naturalnych odpowiedników. To precyzyjna i wymagająca czasu metoda, ale dzięki temu daje niesamowicie naturalny efekt. Oczywiście będzie można dopasować długość i grubość rzęs do swoich potrzeb i oczekiwań. Przedłużone i zagęszczone rzęsy będą odporne na wodę, pot, łzy, a także ciepło – bez przeszkód będziesz mogła chodzić na basen, saunę, ćwiczyć, a nawet uronić łezkę. Efekt spektakularnych rzęs utrzyma się do 8 tygodni, jednak zaleca się wykonać uzupełnienie po 4-5 tygodniach.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj