Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zabieg falami radiowymi na twarz, szyję i dekolt w Salonie Bellissima

Bezinwazyjne odmłodzenie i ujędrnienie skóry! Od 49 zł zamiast 99 zł za zabieg falami radiowymi na twarz, szyję i dekolt w Salonie Bellissima w Warszawie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

49 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 51%

Bezinwazyjne odmłodzenie i ujędrnienie skóry! Od 49 zł zamiast 99 zł za zabieg falami radiowymi na twarz, szyję i dekolt w Salonie Bellissima w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • 1 kupon = zabieg falami radiowymi na twarz albo zabieg falami radiowymi na twarz i szyję albo zabieg falami radiowymi na twarz, szyję i dekolt.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 511 960 725.

Opis szczegółowy

Innowacyjna metoda dająca efekt liftingu bez skalpela, widoczny już po pierwszym zabiegu!Szybka i bezpieczna terapia odmładzająco-ujędrniająca dla każdego typu skóry!Komfortowy i bezinwazyjny zabieg! Najwyższa jakość świadczonych usług kosmetycznych!  Do wyboru masz 3 opcje: zabieg falami radiowymi na twarz za 49 zł zamiast 99 zł,zabieg falami radiowymi na twarz i szyję za 59 zł zamiast 129 zł,zabieg falami radiowymi na twarz, szyję i dekolt za 69 zł zamiast 139 zł.  Zadbaj o swoją skórę: pozbądź się kompleksów... kompleksowo! Fale RF to jedna z bardziej skutecznych i polecanych obecnie metod do odbudowy i regeneracji kolagenu w Twoim organizmie. Ciesz się młodym wyglądem przez długie lata!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon BELLISSIMA ul. Szpitalna 5/4e, 00-031 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj