Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Serwis klimatyzacji w Gal Serwis

Od 79 zł zamiast 200 zł za kompleksowy serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika, wymianą oleju i ozonowaniem wnętrza pojazdu w Gal Serwis! Dojazd w Warszawie i okolicach przez całą dobę!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

79 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: 61%

Od 79 zł zamiast 200 zł za kompleksowy serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika, wymianą oleju i ozonowaniem wnętrza pojazdu w Gal Serwis! Dojazd w Warszawie i okolicach przez całą dobę!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Oferta dotyczy samochodu osobowego dowolnej marki.
  • Wymagana wcześniejsza rezerwacja - tel. 788 001 630.
  • Możliwość odgrzybiania metodą ultradźwiękową - dopłata 20 zł.
  • Oferta ważna przez całą dobę z dojazdem do Klienta, w Warszawie - 10 zł, poza Warszawą (do 30 km) - 20 zł  lub w jednej z lokalizacji: ul. Połczyńska 2, ul. Kupiecka 24 lub Wał Miedzeszyński 233a.
  • Usługi wykonywane w godzinach nocnych (22-6) oraz w niedzielę i święta dodatkowo płatne - 20 zł.
  • 1 kupon = Pakiet 1: czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, odciągnięcie czynnika i napełnienie układu (100 g) + wymiana oleju w układzie AC + sprawdzenie szczelności i ciśnienia układu albo Pakiet 2 obejmujący Pakiet 1 + odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu metodą ozonowania.
  • Na miejscu serwisowania konieczny jest dostęp do prądu.

Opis szczegółowy

Zadbaj o swój samochód! Poczuj się komfortowo, odetchnij świeżością i ruszaj w drogę!Kompleksowy pakiet: czyszczenie układu, wymiana oleju, uzupełnienie czynnika chłodzącego, ozonowanie!Oferta z dojazdem w Warszawie i okolicach przez całą dobę! Oddaj auto w dobre ręce!  Do wyboru masz:Pakiet 1: czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, odciągnięcie czynnika i napełnienie układu (100 g) + wymiana oleju w układzie AC + sprawdzenie szczelności i ciśnienia układu za 79 zł zamiast 200 zł,Pakiet 2: Pakiet 1 + odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu metodą ozonowania za 99 zł zamiast 250 zł.  Klimatyzacja zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pojazdu w każdych warunkach pogodowych. Napełnij klimatyzację, sprawdź jej szczelność i ruszaj w drogę!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj