Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Rozgrywka AirSoft dla 1, 4 lub 10 osób w ASG Warszafka

AirSoft to więcej niż paintball! Od 34 zł zamiast 70 zł za rozgrywkę dla 1, 4 lub 10 osób na profesjonalnie przygotowanym terenie! Broń, mundur, okulary, 500 kulek i do 3 godzin wystrzałowej zabawy!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

34 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 34 zł

Oszczędzasz: 51%

AirSoft to więcej niż paintball! Od 34 zł zamiast 70 zł za rozgrywkę dla 1, 4 lub 10 osób na profesjonalnie przygotowanym terenie! Broń, mundur, okulary, 500 kulek i do 3 godzin wystrzałowej zabawy!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu oraz numeru ID - tel. 508 099 707. Termin rezerwacji można zmienić z minimum 24 godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.
  • Kupon ważny do 31.08.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = rozgrywka airsoft dla 1, 4 lub 10 osób. W cenie zestaw startowy dla każdej z osób: 500 kulek, karabin, mundur, okulary ochronne i maska na twarz. Zabawa trwa od 2 do 3 godzin.
  • Rozgrywka przeznaczona dla osób powyżej 16 lat.
  • Minimalna liczba uczestników do zarezerwowania terminu to 10 osób, a maksymalna liczba graczy to 26 osób. Istnieje możliwość rozgrywki pomiędzy dwiema osobnymi grupami.

Opis szczegółowy

Do 3 godzin wystrzałowej zabawy! Ustrzelcie okazję na świetną rozrywkę całej grupy przyjaciół!Profesjonalna kadra zabierze Was w wir walki! Poznacie tajniki taktyki i sztukę współpracy w grupie!W cenie kuponu otrzymujecie broń, mundur, okulary ochronne, 500 kulek i ogromną dawkę adrenaliny!  3 opcje do wyboru:rozgrywka Airsoft dla 1 osoby za 34 zł zamiast 70 zł,rozgrywka Airsoft dla 4 osób za 129 zł zamiast 280 zł,rozgrywka Airsoft dla 10 osób za 299 zł zamiast 700 zł.  Ta przygoda jest dla każdego! Dajcie się namówić na wystrzałową rozgrywkę i poczujcie się jak na polu walki! AirSoft to więcej niż paintball - tu broń waży i wygląda jak prawdziwa! Uderzenia kulek są niemal niewyczuwalne przez graczy, a dzięki pełnemu umundurowaniu stajecie się niewidoczni dla przeciwnika! Gwarantowana super zabawa i spora porcja adrenaliny! Krótko mówiąc - to strzał w dziesiątkę!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ASG Warszafka 05-079 Ostrowik k. Sulejówka

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.