119 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 119 zł

Oszczędzasz: 60%

119 zł zamiast 300 zł za kokosowo-czekoladowy pakiet Spa: peeling całego ciała, masaż gorącymi kamieniami oraz zabieg na twarz z sonoforezą w salonie Pretty Women! Poczuj przyjemne odprężenie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 519 022 033, od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.30.
  • 1 kupon = aromatyczny pakiet Spa obejmujący: peeling całego ciała, maskę na ciało z czekoladą, masaż kamieniami (30 min.), sonoforezę na twarz z 3 ampułkami, masaż twarzy oraz zabieg na twarz do wyboru: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja.

Opis szczegółowy

Peeling pobudza krążenie, poprawia koloryt skóry, oczyszcza ją i odświeża! Dodatkowo maska z czekolady!Masaż kamieniami pozwala na odprężenie po męczącym dniu, przynosi ulgę w bólu i usuwa uczucie spięcia!Spraw komuś niezapomniany prezent - idealny pomysł na ciekawy podarunek dla bliskiej osoby!   Popraw swoje samopoczucie dzięki relaksującemu działaniu masażu i pozwól wejść swemu ciału i duszy w stan ukojenia. Skorzystaj z wyjątkowego pakietu Spa, poczuj przyjemne odprężenie i pozbądź się uczucia spięcia!  Pakiet aromatycznych zabiegów Spa obejmuje:kokosowy peeling całego ciała,30-min. masaż gorącymi kamieniami,maskę na ciało z gorącej czekolady,zabieg na twarz do wyboru: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja,sonoforezę z 3 ampułkami,masaż twarzy na bazie serum.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 16 Sier 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Pretty Women ul. Marszałkowska 87/49, Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj