29 zł

Wartość: 29 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Postaw na trwałe usunięcie owłosienia! Od 29 zł za depilację laserem SHR na wybraną partię ciała w Salonie Bellissima w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 511 960 725.
  • 1 kupon = depilacja owłosienia laserem SHR na małą partię ciała do wyboru: wąsik, broda, baki, kark, linia biała lub sutki albo średnią partię ciała do wyboru: wąsik i broda, pachy, bikini płytkie, kolana lub ręce albo dużą partię ciała do wyboru: uda, łydki, bikini głębokie lub plecy.

Opis szczegółowy

Postaw na trwałe usunięcie owłosienia! Zabieg wykonywany przez wykwalifikowany personel!Pozbądź się na zawsze problemu! Laser łączy wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb!Rewolucyjna metoda zapewniająca wygodę oraz komfort! Osiągnij satysfakcjonujący efekt w krótkim czasie!  Do wyboru 3 opcje:depilacja laserem SHR na małą partię ciała do wyboru: wąsik, broda, baki, kark, linia biała lub sutki za 29 zł,depilacja laserem SHR na średnią partię ciała do wyboru: wąsik i broda, pachy, bikini płytkie, kolana lub ręce za 39 zł,depilacja laserem SHR na dużą partię ciała do wyboru: uda, łydki, bikini głębokie lub plecy za 59 zł.  Najwyższa jakość usług i gwarantowany profesjonalizm!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 25 Maj 2019 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Salon BELLISSIMA ul. Szpitalna 5/4e, 00-031 Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj