59 zł

Wartość: 90 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 34%

Od 59 zł zamiast 90 zł za makijaż wieczorowy lub biznesowy w Studio Urody Lakszmi w Warszawie! Podkreśl swoje piękno i poczuj się pewnie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 661 217 821.
  • 1 kupon = makijaż biznesowy lub wieczorowy.

Opis szczegółowy

Podkreśl swoje naturalne piękno i poczuj się pewnie, na randce, w pracy, na ważnej imprezie!Makijaż wykonywany przez doświadczoną wizażystkę oraz przy użyciu profesjonalnych kosmetyków!Dobierz makijaż do odpowiedniej okazji! Wyeksponuj wszystkie atuty swojej urody i poczuj się wyjątkowo!  Do wyboru masz 2 opcje:makijaż biznesowy za 59 zł zamiast 90 zł,makijaż wieczorowy za 89 zł zamiast 130 zł.  Makijaż ma na celu uwydatnienie piękna kobiecej twarzy, jej cech indywidualnych, zaznaczenia tego, co atrakcyjne, ukrycia tego co niekoniecznie nas zachwyca. Makijaż nie musi koniecznie maskować pewnych defektów, makijaż ma sprawić, że kobieta poczuje się pięknie, wyjątkowo, odpowiednio do okazji – na randce, spotkaniu biznesowym, w pracy czy też podczas balu sylwestrowego.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 24 Luty 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Studio Urody Lakszmi ul. Senatorska 40 lokal 66,Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.