99 zł

Wartość: 199 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 50%

99 zł zamiast 199 zł za pakiet zabiegów na twarz dla cery naczynkowej: infuzja tlenowa, oxybrazja z ampułką z witaminą C oraz laserowe zamykanie naczynek IPL w Studio Urody Lakszmi w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 661 217 821.
  • 1 kupon = pakiet zabiegów na twarz dla cery naczynkowej: infuzja tlenowa, oxybrazja z ampułką z witaminą C oraz laserowe zamykanie naczynek IPL.

Opis szczegółowy

Infuzja tlenowa, oxybrazja z ampułką z witaminą C oraz laserowe zamykanie naczynek IPL! Szybki i bezbolesny sposób na pozbycie się pajączków! Efekty widoczne od razu po zabiegu!Zregeneruj swoją skórę, zlikwiduj zaskórniki i rozszerzone pory, usuń blizny i przebarwienia!  Problem skóry naczynkowej dotyka bardzo wielu osób. Podstawą pielęgnacji cery z pajączkami jest używanie specjalnie dobranych kosmetyków, które uszczelniają naczynia krwionośne. Zabieg zamykania naczynek IPL w połączeniu z oxybrazją i infuzją tlenową sprawi, że w szybki i bezbolesny sposób pozbędziesz się nieestetycznych pajączków i rumienia. Efekty są widoczne od razu po zabiegu!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 17 Lip 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Studio Urody Lakszmi ul. Senatorska 40 lokal 66,Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.