699 zł

Wartość: 1400 zł

Cena: 699 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

699 zł zamiast 1400.00 zł: Kurs prawa jazdy kat. A, B lub kurs na instruktora jazdy na terenie całej Warszawy i okolic!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Doświadczeni instruktorzy, jazdy trasami egzaminacyjnymi
  • Opcja 3: kurs na instruktora jazdy za 699 zł zamiast 1400 zł
  • Opcja 1: kurs prawa jazdy kat. A za 699 zł zamiast 1400 zł
  • Kilkanaście lokalizacji do wyboru m. in.: Warszawa, Wołomin, Nowy Dwór Maz., Pułtusk, Legionowo, Nasielsk, Pomiechówek, Ząbki, Marki
  • Opcja 2: kurs prawa jazdy kat. B za 699 zł zamiast 1510 zł

Opis szczegółowy

Czy wizja poruszania się po mieście własnym samochodem lub motocyklem nie jest przyjemna? A może chciałbyś zostać instruktorem jazdy? Ale aby kierować autem lub szkolić innych kierowców, trzeba najpierw zdobyć odpowiedni dokument!

Zacznij od zamówienia kuponu MyDeal, dzięki niemu: - za kurs prawa jazdy kat. A zapłacisz 699 zł zamiast 1400 zł,- za kurs prawa jazdy kat. B zapłacisz tylko 699 zł zamiast 1510 zł,- za kurs instruktora jazdy zapłacisz 699 zł zamiast 1400 zł.

Każdy kurs możesz odbyć w jednej z kilkunastu różnych lokalizacji OSK Mobilek w Warszawie, Serocku, Wołominie, Nowym Dworze Mazowieckim, Pułtusku, Legionowie i  innych!

W ramach kursu na prawo jazdy kat. B otrzymasz 30 godz. zajęć teoretycznych oraz 30 godz. zajęć praktycznych (jazd) po 60 minut z wykwalifikowanymi instruktorami. Do twojej dyspozycji będą pojazdy egzaminacyjne używane w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego: Toyota Yaris, Grande Punto oraz Skoda Fabia. Możesz zdecydować się na kurs w trybie normalnym, wybrać 14-dniowy ekspresowy kurs, albo kurs weekendowy lub wieczorowy.

Podczas kursu na prawo jazdy kat. A czeka cię 30 godz. zajęć teoretycznych i 20 godz. zajęć praktycznych (jazd) po 60 minut. Szkolenia odbywają się z wykwalifikowanymi instruktorami, a do twojej dyspozycji będzie motor to Honda E 250 lub Yamaha YBR 250. Kurs kat. A jest kursem ekspresowym i trwa jedyne 14 dni.

Kurs na instruktora jazdy rozpoczyna się egzaminem kwalifikacyjnym ze znajomości przepisów ruchu drogowego i techniki kierowania pojazdem. Egzamin zaś składa się z 3 etapów: egzaminu testowego, prezentacji wylosowanego tematu na podstawie przygotowanego w trakcie egzaminu konspektu, egzaminu na placu manewrowym: omówienie i wykonanie wylosowanego manewru.

Mobilek to doświadczeni, profesjonalni i przede wszystkim cierpliwi instruktorzy, którzy podzielą się z tobą całą swoją wiedzą i umiejętnościami! Warto skorzystać z ich usług, dlatego już teraz zamów swój kupon MyDeal!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Mobilek www.mobilek.pl Warszawa (Ursynów, Mokotów, Centrum, Marymont, Żoliborz, Bielany, Bródno, Tarchomin, Bemowo, Ochota, Okęcie, Praga Południe), Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Przasnysz, Wołomin, Serock, Nasielsk, Pomiechówek, Ząbki, Marki

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj