Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Show na wesoło

59 zł: bilet na seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” Grzegorza Kordka (zamiast 127 zł)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

59 zł

Wartość: 127 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 54%

Oferta z: Polska Groupon

59 zł: bilet na seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” Grzegorza Kordka (zamiast 127 zł)

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: po zakupie należy wysłać groupon na adres kupony@grzegorzkordek.pl, w tytule maila podając miasto i numer telefonu. 3. Po przybyciu należy okazać wydrukowany bilet. Należy przybyć 30 min przed rozpoczęciem spektaklu. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 59 zł zamiast 127 zł za seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Venus”
  • Kiedy: 17.03.2018 o godz. 17
  • Gdzie: Hotel Grand Royal, ul. Głogowska 358a, Poznań

„Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Venus”

Po sukcesie seansów: „Zaklinacz Kobiet”, „Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?” i „Master of Sex”, w których uczestniczyło ponad 180 000 osób, Grzegorz Kordek postanowił stworzyć kolejny w podobnym, pełnym humoru i stylu seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus”, tym razem w duecie z Pauliną Biernat.

Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzą atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie. W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy warsztatów na temat małżeństwa i związków, które wydają się być zbyt poważne, a także technicznie i emocjonalnie trudne do opanowania, seans „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” jest inny, ponieważ pomaga parom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób nieinwazyjny i bezpieczny. W trakcie trwania wydarzenia pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć, jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w ich związku.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj