Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym i mezoterapią

Od 39 zł zamiast 69 zł za peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję z kwasem migdałowym i mezoterapią bezigłową w Studio Urody Lakszmi w Warszawie! Olśniewaj piękną cerą!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

39 zł

Wartość: 69 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 43%

Od 39 zł zamiast 69 zł za peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję z kwasem migdałowym i mezoterapią bezigłową w Studio Urody Lakszmi w Warszawie! Olśniewaj piękną cerą!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Kupon ważny do 15.10.2018. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 661 217 821.
  • 1 kupon = peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym i kremem lub peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym oraz  mezoterapią bezigłową i kremem na twarz.

Opis szczegółowy

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny z kwasem migdałowym i mezoterapią! Wybierz zabieg dla siebie!Oczyść swoją cerę, zredukuj przebarwienia! Niech Twoja skóra nabierze pięknego, zdrowego kolorytu!Transport substancji aktywnych w głąb skóry! Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!  2 opcje do wyboru:peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym i kremem na twarz za 39 zł zamiast 69 zł,peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym oraz  mezoterapią bezigłową i kremem na twarz za 49 zł zamiast 130 zł.  Działanie:regeneracja skóry szarej i zmęczonej,wygładzenie i nawilżenie skóry,rewitalizacja i odmłodzenie,opóźnienie fotostarzenia się skóry,odświeżenie skóry tłustej i mieszanej,rozjaśnianie przebarwień,przeciwdziałanie trądzikowi,likwidacja zaskórników,zwężenie rozszerzonych porów.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Urody Lakszmi ul. Senatorska 40 lokal 66,Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj