39 zł

Wartość: 69 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 43%

Od 39 zł zamiast 69 zł za peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję z kwasem migdałowym i mezoterapią bezigłową w Studio Urody Lakszmi w Warszawie! Olśniewaj piękną cerą!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 661 217 821.
  • 1 kupon = peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym i kremem lub peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym oraz  mezoterapią bezigłową i kremem na twarz.

Opis szczegółowy

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny z kwasem migdałowym i mezoterapią! Wybierz zabieg dla siebie!Oczyść swoją cerę, zredukuj przebarwienia! Niech Twoja skóra nabierze pięknego, zdrowego kolorytu!Transport substancji aktywnych w głąb skóry! Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!  2 opcje do wyboru:peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym i kremem na twarz za 39 zł zamiast 69 zł,peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z kwasem migdałowym oraz  mezoterapią bezigłową i kremem na twarz za 49 zł zamiast 130 zł.  Działanie:regeneracja skóry szarej i zmęczonej,wygładzenie i nawilżenie skóry,rewitalizacja i odmłodzenie,opóźnienie fotostarzenia się skóry,odświeżenie skóry tłustej i mieszanej,rozjaśnianie przebarwień,przeciwdziałanie trądzikowi,likwidacja zaskórników,zwężenie rozszerzonych porów.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 21 Lip 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Studio Urody Lakszmi ul. Senatorska 40 lokal 66,Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj