19 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 76%

19 zł zamiast 80 zł za mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny z darsonwalizacją lub sonoforezę w salonie Pretty Women! Pożegnaj się z niedoskonałościami!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 519 022 033, od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.30.
  • 1 kupon = zabieg do wyboru: mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny plus darsonwalizacja na twarz oraz krem z kwasem hialuronowym na twarz, szyję i dekolt albo sonoforeza na twarz i szyję z ampułką.

Opis szczegółowy

Bezbolesny sposób na olśniewającą cerę! Pożegnaj się z niedoskonałościami, zyskaj gładką skórę!Intensywne wprowadzanie aktywnych substancji leczniczych i odżywczych w głąb skóry!Do wyboru trzy zabiegi oczyszczające - peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja lub sonoforeza!Złuszczenie martwego naskórka, redukcja blizn i przebarwień, spłycenie zmarszczek!  Codzienne  wklepywanie kremów i domowe zabiegi nie zawsze wystarczają, aby zachować nieskazitelny wygląd. Skorzystaj z nowoczesnych metod oczyszczania cery! Zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne, a efekty widać już po pierwszej wizycie! Zacznij olśniewać piękną cerą!  3 pakiety zabiegów do wyboru:mikrodermabrazja diamentowa z darsonwalizacją na twarz oraz kremem z kwasem hialuronowym na twarz, szyję i dekolt,peeling kawitacyjny z darsonwalizacją na twarz oraz kremem z kwasem hialuronowym na twarz, szyję i dekolt,sonoforeza na twarz i szyję z ampułką.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 18 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Pretty Women ul. Marszałkowska 87/49, Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.