59 zł

Wartość: 159 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 63%

Popraw jędrność swojej skóry, pozbądź się zmarszczek! 59 zł zamiast 159 zł za mezoterapię bezigłową z koktajlem witaminowym, kwasem hialuronowym, kolagenem, elastyną lub witaminą C na twarz, szyję i dekolt w Salonie Bellissima w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • 1 kupon = mezoterapia bezigłowa z koktajlem witaminowym, kwasem hialuronowym, kolagenem, elastyną lub witaminą C na twarz, szyję i dekolt.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 511 960 725.

Opis szczegółowy

Mezoterapia - nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni oraz zlikwidowanie przebarwień!Ratunek dla cery szarej i zmęczonej! Pożegnaj się ze zmarszczkami, zyskaj gładką i napiętą skórę!Zabiegi są całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne! Oddaj się w ręce profesjonalistów z Salonu Bellissima!   Młodzieńczy wygląd to odwieczne marzenie każdej kobiety. Tymczasem stres, zanieczyszczenie środowiska naturalnego oraz upływ czasu pozbawiają skórę jędrności, odciskając swe piętno na twarzy. Dzięki profesjonalnym zabiegom w Salonie Bellissima Twoja cera odzyska jędrność i elastyczność, a zmarszczki staną się mniej widoczne! Zacznij olśniewać piękną cerą!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 20 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Salon BELLISSIMA ul. Szpitalna 5/4e, 00-031 Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj