Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Rabat na dowolny parking przy lotnisku Warszawa Modlin ze strony skypark24.pl

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu podczas podróży! 5 zł zamiast nawet 50 zł za rabat do 20% na dowolny parking przy lotnisku Warszawa Modlin ze strony skypark24.pl!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

5 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 5 zł

Oszczędzasz: 90%

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu podczas podróży! 5 zł zamiast nawet 50 zł za rabat do 20% na dowolny parking przy lotnisku Warszawa Modlin ze strony skypark24.pl!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Rezerwacji należy dokonać przez stronę: www.skypark24.pl. Kupon obniża wartość zamówienia o minimum 15%. Dokładna wartość rabatu zależy od wybranego parkingu, terminu rezerwacji oraz długości postoju.
  • 1 kupon = rabat od 15 do 20% na dowolny parking przy Lotnisku Warszawa Modlin ze strony skypark24.pl.
  • Kupon ważny do 31.10.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Zadbaj o swój samochód! Niech podczas Twojej podróży zaopiekują się nim specjaliści!Parkingi są monitorowane i czynne przez 24 godziny na dobę! Szybko i wygodnie zarezerwujesz dla siebie miejsce!Wybierz bezpieczny parking! Bez żadnych opłat zostaniesz przetransportowany na wybrany terminal!  Droga z miasta na lotnisko często przysparza wielu problemów. Komunikacja miejska zazwyczaj wymaga skomplikowanych przesiadek, które znacznie wydłużają czas podróży i są raczej mało wygodne, zwłaszcza z bagażami. Taksówki są wygodniejsze, ale za to dużo droższe, więc dla osób ceniących wygodę i nie chcących przepłacać, przygotowaliśmy rabat do 20% na dowolny parking przy lotnisku Warszawa Modlin ze strony skypark24.pl!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

SKYPARK24 SP. Z O.O. ul. Miła 2, 00-180 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj