Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mikrodermabrazja, eksfoliacja kwasem migdałowym lub peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z maską w Salonie Bellissima

49 zł zamiast 149 zł za mikrodermabrazję, eksfoliację kwasem migdałowym lub peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z maską w Salonie Bellissima w Warszawie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

49 zł

Wartość: 149 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 67%

49 zł zamiast 149 zł za mikrodermabrazję, eksfoliację kwasem migdałowym lub peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z maską w Salonie Bellissima w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • 1 kupon = mikrodermabrazja, eksfoliacja kwasem migdałowym lub peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z maską.
  • Kupon ważny do 30.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 511 960 725.

Opis szczegółowy

Mikrodermabrazja złuszczy martwy naskórek, spłyci zmarszczki, pobudzi produkcję kolagenu i elastyny!Doświadczony zespół specjalistów Salonu Bellissima gwarantuje profesjonalną obsługę i fantastyczne rezultaty!Dzięki kwasom odświeżysz swoją cerę, pozbędziesz się blizn potrądzikowych i przebarwień!  Każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak codzienny stres, zanieczyszczone powietrze, promienie słoneczne, a także upływający czas, pozbawiają skórę jędrności i elastyczności oraz powodują jej przebarwienia. Wybierz pakiet zabiegów oczyszczających i likwidujących przebarwienia, pozbądź się niedoskonałości!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon BELLISSIMA ul. Szpitalna 5/4e, 00-031 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj