Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Depilacja laserowa E-light SHR w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie! Do wyboru:pachy, bikini płytkie, kolana, kark.

Depilacja laserowa E-light SHR w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie! Do wyboru:pachy, bikini płytkie, kolana, kark.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

49 zł

Wartość: 89 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 45%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Depilacja laserowa E-light SHR w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie! Do wyboru:pachy, bikini płytkie, kolana, kark.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • ­Profesjonalnie wyszkolony personel.Indywidualne podejście do klienta.Zabiegi wykonywane w miłej i przyjaznej atmosferze.Dyskretne podkreślenie naturalnych walorów urody.Tylko teraz za 49zł!Spiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje:Depilacja laserowa E-light SHR. Do wyboru: pachy, bikini płytkie, kolana, kark. Kupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyAby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu InfobuzerO dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji.Możliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

Depilacja laserowa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Lasery SHR - najnowsza odsłona technologii IPL.Depilacja laserowa E-light + RF uważana jest za najbardziej bezpieczną i nieinwazyjną metodę, dzięki której trwale pozbędziesz się niechcianych włosów.Działanie depilacji laserowej polega na podgrzewaniu i uszkadzaniu melaniny zgromadzonej w cebulkach włosów.Problem z włosami może być wielorakiej natury. Jedni mają ich za mało, inni mają je nie takie, jakby chcieli, a jeszcze inni narzekają na ich nadmiar – zwłaszcza w miejscach, w których woleliby nie mieć ich wcale. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z problemem nadmiernego owłosienia, czy też po prostu męczy nas już regularne golenie i uciążliwa depilacja domowymi sposobami, jako skuteczne rozwiązanie przychodzi fotodepilacja wykonywana w gabinetach medycyny estetycznej.Owłosienie w pewnych partiach ciała z różnych powodów przeszkadza zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Mogą kierować nami zarówno względy estetyczne jak i higieniczne, a czasem po prostu zwykła wygoda.Dla uzyskania najbardziej satysfakcjonujących rezultatów trzeba z reguły zastosować serię sześciu zabiegów w od czterech do sześciotygodniowych odstępach, przy czym skutek najbardziej widoczny jest po pierwszym – drugim zabiegu.Depilacja umożliwia niemal całkowite usunięcie owłosienia (w praktyce ok. 80- 90%). To, co zastaje to bardzo cienkie, delikatne, niemal niewidoczne włoski. Właściwie ich nie widać. Jeśli komuś przeszkadzają może je zgolić, i wystarczy to zrobić raz na miesiąc (dla porównania, przed depilacją golenie jest potrzebne co 2-3 dni).  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj