49 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Redukcja rumienia za pomocą światła lasera w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • ­Profesjonalnie wyszkolony personel.Indywidualne podejście do klienta.Zabiegi wykonywane w miłej i przyjaznej atmosferze.Dyskretne podkreślenie naturalnych walorów urody.Tylko teraz za 49zł!Spiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje:Redukcję rumienia za pomocą światła lasera w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie!Kupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyAby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu InfobuzerO dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji.Możliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

Jest to uniwersalny zabieg regenerowania skóry za pomocą światła lasera który po jednym razie niweluje rumień na twarzy.  Zaletą zabiegu jest mniejsza inwazyjność.Zabieg ten jest dość szybki, co pozwala na szybką regenerację i powrót do codziennych obowiązków już na drugi dzień.Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła lasera. Urządzenie emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie.Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i chorób skóry.Zalecana jest seria 5-6 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości skóry.Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 23 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj