49 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Fotoodmładzanie E-light SSR w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • ­Profesjonalnie wyszkolony personel.Indywidualne podejście do klienta.Zabiegi wykonywane w miłej i przyjaznej atmosferze.Dyskretne podkreślenie naturalnych walorów urody.Zabieg fotoodmładzania przyniesie efekty.Spiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje: Fotoodmładzanie E-light SSR  w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie!Kupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyAby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu InfobuzerO dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji.Możliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

Fotoodmładzanie skóry jest metodą regenerowania skóry za pomocą światła lasera.  Zaletą zabiegu jest mniejsza inwazyjność. Zabieg ten jest dość szybki, co pozwala na szybką regenerację i powrót do codziennych obowiązków już na drugi dzień.Fotoodmładzanie polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła lasera. Urządzenie emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie. Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i chorób skóry.Zalecana jest seria 5-6 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości skóry.Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 23 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj