Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mikrodermabrazja diamentowa na twarz w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie!

Mikrodermabrazja diamentowa na twarz w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

39 zł

Wartość: 79 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Mikrodermabrazja diamentowa na twarz w Salonie Piękności Bellissima w Warszawie!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • ­Profesjonalnie wyszkolony personel.Indywidualne podejście do klienta.Zabiegi wykonywane w miłej i przyjaznej atmosferze.Dyskretne podkreślenie naturalnych walorów urody.Tylko teraz za 39zł!Spiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje:Mikrodermabrazję diamentową na twarz w salonie kosmetycznym Bellissima w Warszawie!Kupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyAby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu InfobuzerO dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji.Możliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

Mikrodermabrazja diamentowa polega na łagodnym i w pełni kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej naskórka.Jest to zabieg wygładzający skórę i znacznie poprawiający jej wygląd.Mikrodermabrazja uwalnia skórę od martwych komórek, pobudza jej odnowę oraz polepsza wnikaniu składników aktywnych. Skutkuje to poprawą owalu twarzy, zniwelowaniem zmarszczek, blizn, kurzych łapek, nieestetycznych objawów trądziku oraz różnych przebarwień.Zabieg jest bezbolesny i bezkrwawy, może być stosowany jako pojedynczy lub w seriach.Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów.    


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.