69 zł

Wartość: 270 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Adeal

69 zł zamiast 270 zł za Profesjonalną 4-Stopniową Rekonstrukcję Włosów JOICO K-PAK + Zabieg z Olejkiem Arganowym pod Sauną wraz ze Strzyżeniem i Stylizacją w Studio Piękności

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Warunki

  • Realizacja wyłącznie z wydrukowanym kuponem
  • Kupon ważny do dnia 31.07.2012
  • Jedna osoba może kupic i wykorzystać maksymalnie trzy kupony
  • Rezerwacja telefoniczna pod numerem 22 666 84 05 z podaniem unikalnego numeru kuponu
  • Godziny pracy pon - pt  8 - 20, sob 8 - 16
  • W przypadku nieodwołania rezerwacji 24h przed wizytą kupon przepada

Opis szczegółowy

Wiele czynników powoduje, że Twoje włosy mogą być zniszczone. Zanieczyszczone powietrze, stres, częste farbowanie włosów czy trwała. Na szczęście z pomocą przychodzi Profesjonalny System Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAKProfesjonalna Rekonstrukcja firmy JOICO K-PAK, składająca się z: 4 etapowej rekonstrukcji, zabiegu pod sauną, dla wzmocnienia działania preparatów, strzyżenie oraz modelowanie włosów dowolnej długości Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie QUADRAMINE COMPLEXDrugi etap wyrównuje porowatość włosaTrzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy zostaje nałożony K-PAK rekonstruktor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerującOstatni, czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów. Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosySystem Rekonstrukcji Włosów firmy JOICO K-PAK zawiera opatentowany system Quadramine Complex bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej, która zawiera zestaw 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. QUADRAMINE COMPLEX zawiera aminokwasy o czterech różnych masach cząsteczkowych. Aminokwasy o masie cząsteczkowej MMS 150 - obudowują włosy od najgłębszych warstw, a aminokwasy o masie cząsteczkowej MMS 2500 - odbudowują je od zewnątrz. Kompleks Quadramine rekonstruuje korę włosa (która stanowi większość masy włosów) oraz nadaje włosom elastyczność. Penetruje i odbudowuje łuskę włosa - najmocniejszą jego część, która ochrania wewnętrzny rdzeń oraz korę przed uszkodzeniemOlej arganowy pochodzi z Maroko, gdzie uznawany jest za drzewo wiecznego życia i eliksir młodości, bardzo dobrze działa na włosy suche i łamliwe oraz na puszące sie włosy Profesjonalny zabieg trwa w zależności od stopnia zniszczenia włosów od 30 do 90 minutStudio Piękności świadczy usługi kosmetyczne i fryzjerskie pracując na najwyższej jakości kosmetykach, wyposażone jest w nowoczesny sprzęt gwarantujący pełne zadowolenie z efektów zabiegówStudio Piękności to dobry dojazd, miła, profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość usługPrzekonaj się sama o korzyściach jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji JOICO!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Piękności ul. Obozowa 61 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.