35 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 35 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Frupi

Tylko 35 zł zamiast 70 zł za przekłucie uszu nowoczesnym i bezpiecznym pistoletem STUDEX, kolczyki  oraz  poradę odnośnie pielęgnacji w Studio Urody „Motylem Jestem” na warszawskim Bemowie.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Idealny pomysł na prezent.

Warunki

  • Jedna osoba może nabyć jeden kupon.

Opis szczegółowy

 Tylko 35 zł zamiast 70 zł za przekłucie uszu nowoczesnym i bezpiecznym pistoletem STUDEX, kolczyki  oraz  poradę odnośnie pielęgnacji w Studio Urody „Motylem Jestem” na warszawskim Bemowie.Studio Urody „Motylem Jestem” zaprasza wszystkich: dzieci od lat 7, młodzież, kobiety i mężczyzn na bezpieczne przekłuwanie uszu wysokiej klasy pistoletem STUDEX.Nowoczesny system przekłuwania uszu, zgodny z wymogami Unijnymi zapewni Ci higienę i bezpieczeństwo. Użycie pistoletu pozwala również na symetryczne przekłucie płatków pod kątem prostym oraz prawidłowe założenie kolczyków. Kolczyki można wymienić po zagojeniu się płatków uszu, które następuje zazwyczaj do 6 tygodni od dnia przekłucia.Za 35 zł otrzymujesz:- przekłucie płatków uszu pistoletem Studex, - kolczyki ze stali chirurgicznej (duży wybór) - instrukcję dotyczącą pielęgnacji. Przeciwwskazania do przekłuwania uszu:- Cukrzyca- Epilepsja- Zaburzenia krzepnięcia- Zmiany chorobowe, rany, blizny, znamiona w okolicy przeznaczonej do przekłucia - Skłonność do powstawania bliznowców - Zakaźne choroby skóry - Alergie na metale wchodzące w skład kolczyków oraz na komponenty materiałów i preparatów używanych do zabiegu. - Choroby zakaźne- Stany gorączkowe - Przyjmowanie niektórych leków (np. obniżających krzepliwość krwi) - CiążaMasz pytania? Skontaktuj się ze Studio „Motylem Jestem” - tel. 22 666 10 49 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul.Powstańców Śląskich, 61, Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.