38 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 38 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

38.00 zł zamiast 70.00 zł: Poznaj tajniki „Seksu Polskiego”! Show Rafała Rutkowskiego w Buffo 30 lub 31 marca o godz. 21.30!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Bilet na przedstawienie „Seks Polski” w Studio Buffo 30 lub 31 marca, godzina 21.30 (bilety na parterze)
  • Świetne teksty obdarzonego nieprzeciętnym poczuciem humoru Macieja Łubieńskiego, dziennikarza, historyka i scenarzysty
  • One man show Rafała Rutkowskiego, aktora komediowego Teatru Montownia, znanego m.in. z „Rozmów w tłoku”

Opis szczegółowy

Czy wiesz, jak poderwać kobietę na znicze i przegrane powstania? Albo jak domowym sposobem wykonać tradycyjne polskie gadżety erotyczne? Tego wszystkiego i wiele innych ciekawych rzeczy możesz dowiedzieć się z przedstawienia „Seks Polski”.

Studio Buffo zaprasza na one man show Rafała Rutkowskiego, świetnego aktora komediowego, dla którego nie ma tematów tabu. Z kuponem MyDeal za bilet na przedstawienie zapłacisz 38 zł zamiast 70 zł. Spektakl odbywa się 30 lub 31 marca o godzinie 21.30.

Rafał Rutkowski mierzy się z zagadnieniem seksu polskiego w sposób zabawny i ciekawy, nie pozwalając widzom na chwilę wytchnienia. Teksty napisane przez Macieja Łubieńskiego udanie wplatają się w historię Polski od czasów Mieszka I do obecnych, w których do znalezienia partnerki potrzebny jest… GPS.

„Seks Polski’ to okazja do świetnej zabawy! Chcesz sprawdzić, czy dla polskich osiągnięć łóżkowych ma znaczenie fakt, że wiedzieliśmy, jak obalić komunizm? Albo jak wygląda nowa pozycja seksualna z Grunwaldem i dwoma nagimi mieczami w tle?

Mamy dla Was 100 biletów na przestawienie „Seks Polski”. Z kuponem MyDeal zapłacisz za nie prawie o połowę taniej, czyli 38 zł. Zarezerwuj sobie czas wieczorem 30 lub 31 marca i zamów swój kupon już teraz!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj