49 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za manicure hybrydowy – wybierz 1 lub więcej zabiegów w salonie - Studio Wizażu Nella.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Manicure hybrydowy – połączenie żelu i lakieru – nie powoduje szkód na naturalnej płytce paznokcia Trwały i odporny na zadrapania – efekt utrzymuje się ok. 2 tygodniDodatkowo usunięcie manicure’uDla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu manicure hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski. W salonie - Studio Wizażu Nella pracuje zespół osób doswiadczonych , prowadzacych kursy i szkolenia z zakresu usług przez nich wykonywanych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w Polsce, jak i poza nią. Wszystkie zabiegi kosmetyczne dobierane są do indywidualnych potrzeb Klientek.

Warunki

  • Kupon ważny jest przez 3 miesiące - od dnia 19.03 do 19.06.2012 r Jedna osoba może kupić i wykorzystać max. 2 kupony Kupon obejmuje zabieg manicure hybrydowy w salonie - Studio Wizażu Nella.   Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel: 508 009 331 lub 508 009 337 W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, kupon uznaje się za zrealizowany

Opis szczegółowy

Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń. Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na manicure hybrydowy ze zdjęciem w Sunrise. Trwały kolor bez odprysków Manicure hybrydowy wykorzystuje metodę, łączącą żel i lakier. Zabieg polega na nałożeniu na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia kosmetycznej bazy oraz lakieru i utrwalacza. Dla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu manicure hybrydowy będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet przez 2 tygodnie.  W salonie - Studio Wizażu Nella pracuje zespół osób doswiadczonych , prowadzacych kursy i szkolenia z zakresu usług przez nich wykonywanych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w Polsce, jak i poza nią. Wszystkie zabiegi kosmetyczne dobierane są do indywidualnych potrzeb Klientek.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj