139 zł

Wartość: 260 zł

Cena: 139 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za dwa rewelacyjne zabiegi złuszczania-eksfoliacji kwasami skóry renomowanej firmy w salonie - Studio Wizażu Nella. Czas zadbać o swoją skórę!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Podarujesz swojej skórze ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny w bardzo korzystnej cenie.Bezbolesna i w pełni bezpieczna metoda złuszczania oparta na najnowocześniejszych technologiach pozwoli Ci poczuć się lepiej we własnej skórze.Zabieg trwa ok 1 godziny i przeprowadzany jest w 4 etapach:demakijaż,nałożenie kwasów aha o odpowiednim stezeniu renomowanej firmy Chantarelle,nałożenie neutralizatora,nałożenie maski łagodzącej, Klient ma do wyboru 3 rodzaje eksfoliacji:- mlekowy i kojowy - migdałowy, - do cery naczynkowej kwas laktobionowy, glukanolaktor z grupy PHA, kwas azelainowy AzA) oraz do cery wymagającej: - mikrodermabrazje oraz wprowadzanie ampułki ultradźwiękiem  W salonie - Studio Wizażu Nella pracuje zespół osób doswiadczonych , prowadzacych kursy i szkolenia z zakresu usług przez nich wykonywanych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w Polsce, jak i poza nią. Wszystkie zabiegi kosmetyczne dobierane są do indywidualnych potrzeb Klientek.

Warunki

  • Kupon ważny jest przez 3 miesiące - od dnia 19.03 do 19.06.2012 r Jedna osoba może kupić i wykorzystać max. 2 kupony Kupon obejmuje dwa zabiegi złuszczania-eksfoliacji kwasami renomowanej firmy Chantarelle w salonie - Studio Wizażu Nella. Klient ma do wyboru 3 rodzaje eksfoliacji:- mlekowy i kojowy - migdałowy, - do cery naczynkowej kwas laktobionowy, glukanolaktor z grupy PHA, kwas azelainowy AzA) oraz do cery wymagającej: - mikrodermabrazje oraz wprowadzanie ampułki ultradźwiękiem    Mikrodermabrazja oraz wprowadzanie ampułek ultradzwiekiem dotyczy kazdej z wybranej usługi w cenie kuponu.W ramach jednego kuponu klient moze skorzystac z dwóch wybranych usług Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel: 508 009 331 lub 508 009 337 W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, kupon uznaje się za zrealizowany

Opis szczegółowy

Zabieg złuszczania i usuwania suchej, zrogowaciałej warstwy naskórka za pomocą stężonych kwasów migdałowych powoduje usunięcie zewnętrznej warstwy naskórka. Efektem jest głębokie oczyszczanie i odblokowanie porów skóry, jej rewitalizację, odświeżenie i rozjaśnienie, likwidacja przebarwień. Zabieg daje wrażenie nowej, delikatnej, gładkiej i lepiej nawilżonej skóry. Peeling w niczym nie ogranicza aktywności zawodowej, nie wyklucza z życia codziennego. Skóra po zabiegu złuszcza się stopniowo, w sposób prawie niewidoczny, łatwy do ukrycia przez zastosowanie kremu. Złuszczanie kończy się w przeciągu około tygodnia. Zastosowanie serii zabiegów jest pomocne w walce z trądzikiem (działa antybakteryjnie) oraz powoduje spłycenie zmarszczek i wygładzenie blizn. W salonie - Studio Wizażu Nella pracuje zespół osób doswiadczonych , prowadzacych kursy i szkolenia z zakresu usług przez nich wykonywanych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w Polsce, jak i poza nią. Wszystkie zabiegi kosmetyczne dobierane są do indywidualnych potrzeb Klientek.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.