119 zł

Wartość: 240 zł

Cena: 119 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za kupon na dwa zabiegi pielęgnacyjne na twarz, naturalny kalogen + masaż twarzy. Przywitaj wiosnę z nową sprężystą skórą z pomocą salonu - Nella Studio Wizażu.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Kolagen jest białkiem występującym w naszym organizmie. Zadbaj o to, aby  uzupełnić jego poziom, a zmarszczki nie będą ci straszne.Starzejąca się skóra jest defektem kosmetycznym, który przekłada się na niekorzystny wygląd (zmarszczki , zaburzenia pigmentacji , tzw. pajączki naczyniowe ) oraz utrudnia utrzymanie optymalnego poziomu nawodnienia skóry zarówno twarzy jak i całego organizmu. Niekorzystne dla wyglądu efekty w dużej mierze wynikają z procesu fotostarzenia (fotoaging).  Głównym zewnętrznym czynnikiem fotostarzenia w obrębie skóry jest promieniowanie ultrafioletowe światła słonecznegoEfekty zabiegu to m.in.: zwiększenie elastyczności skóry, wygładzenie płytkich oraz spłycenie głębszych zmarszczek, ustąpienie plam i przebarwień, zmniejszenie rogowacenia oraz lepsze nawilżenie skóry. W salonie - Studio Wizażu Nella pracuje zespół osób doswiadczonych , prowadzacych kursy i szkolenia z zakresu usług przez nich wykonywanych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w Polsce, jak i poza nią. Wszystkie zabiegi kosmetyczne dobierane są do indywidualnych potrzeb Klientek.

Warunki

  • Kupon ważny jest przez 3 miesiące - od dnia 25.03 do 25.06.2012 r Jedna osoba może kupić i wykorzystać max. 2 kupony Kupon obejmuje dwa zabiegi pielęgnacyjne na twarz, naturalny kalogen + masaż twarzy Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel: 508 009 331 lub 508 009 337 W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, kupon uznaje się za zrealizowany

Opis szczegółowy

Czy przeglądając się w lustrze widzisz zmarszczki, przebarwienia i niedoskonałości? Czy pomimo regularnej dbałości o cerę wciąż jest ona daleka od ideału? A wiosna tuż tuż i każda z nas chciałaby ją przywitać w nowej odsłonie, ciesząc się zadbanym ciałem, fryzurą i co najważniejsze świeżą, sprężystą, elastyczną skórą twarzy. Szukasz zabiegu, który przyniesie pożądany widoczny efekt i sprawi, że skóra się napręży, wygładzi, rozjaśni i nabierze świeżości? Nic prostszego salon - Nella Studio Wizażu przynosi rozwiązanie Twojego problemu Starzejąca się skóra jest defektem kosmetycznym, który przekłada się na niekorzystny wygląd (zmarszczki , zaburzenia pigmentacji , tzw. pajączki naczyniowe ) oraz utrudnia utrzymanie optymalnego poziomu nawodnienia skóry zarówno twarzy jak i całego organizmu. Niekorzystne dla wyglądu efekty w dużej mierze wynikają z procesu fotostarzenia (fotoaging).  Głównym zewnętrznym czynnikiem fotostarzenia w obrębie skóry jest promieniowanie ultrafioletowe światła słonecznego Efekty zabiegu to m.in.: zwiększenie elastyczności skóry, wygładzenie płytkich oraz spłycenie głębszych zmarszczek, ustąpienie plam i przebarwień, zmniejszenie rogowacenia oraz lepsze nawilżenie skóry Gwarantujemy pełne zadowolenie z efektów zabiegów wykonywanych w naszym salonie, ponieważ przywiązujemy ogromną wagę do jakości stosowanych preparatów oraz sprzętu jakim wykonujemy zabiegi Profesjonalna obsługa + zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb klienta+ zadowolenie z efektów to wizytówka salonu - Nella Studio Wizażu. Nie zwlekaj, podaruj swojej skórze wiosenny prezent i uwolnij ją od zmęczonego zimowego „look’u”. Poczuj się świetnie i nie odstawaj od budzącego się do życia otoczenia 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.