80 zł

Wartość: 160 zł

Cena: 80 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kupon na masaż zdrowotny w Tężnia Salin: kręgosłupa, pleców lub karku - Tężnia Salin to pierwszy tego typu obiekt w Warszawie w którym wykorzystywana jest solanka - najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Twoja praca wymaga ciągłej pozycji stojącej - nawala odcinek lędźwiowy, siedzisz przy komputarze - masz sztywny kark, drętwieją Ci ramiona, ręka sztywnieje od pracy myszką? Pomyśl o kręgach szyjnych.Może warto temu zaradzić? Zawsze wybór należy od Ciebie. Owszem,  można stosować maści, balsamy, leki przeciwbólowe. Jednak metody te są jedynie tymczasowe, a naprawde lepiej zwalczyć przyczynę, nie skutki.Pierwsza tężnia solna w WarszawiePotrójna oferta masażu: karku, pleców i kręgosłupa   Odprężenie i moc mikroelementówOczyszczenie i odnowa ciałaW tężni Salin używana jest najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy solanka, pozyskiwana na południu Polski.

Warunki

  • Kupon ważny 3 miesiące - można realizować od 25 marca do 25 czerwca 2012 r.Prosimy o wcześniejsze dokonanie rezerwacji pod numerem tel. 500 053 000Kupon można wykorzyystać jako zniżkę na 1 masaż zdrowotny z 3 masaży do wyboru:kręgosłupaplecówkarkuKupon upoważnia do zabiegu masażu karku, pleców i kręgosłupa, którego łączny czas wynosi 60 minutMożesz kupić kilka kuponów - kupony można łączyć i wybierać masaże

Opis szczegółowy

Dla wszystkich, którzy nie mogą wybrać się w podróż nad Bałtyk proponujemy równie pomocną wizytę w tężni Salin, w sercu Warszawy!Twoja praca wymaga ciągłej pozycji stojącej - nawala odcinek lędźwiowy, siedzisz przy komputarze - masz sztywny kark, drętwieją Ci ramiona, ręka sztywnieje od pracy myszką? Pomyśl o kręgach szyjnych.Może warto temu zaradzić? Zawsze wybór należy od Ciebie. Owszem,  można stosować maści, balsamy, leki przeciwbólowe. Jednak metody te są jedynie tymczasowe, a naprawde lepiej zwalczyć przyczynę, nie skutki.W pięknej wiklinowej scenerii, przy dźwiękach łagodnej muzyki zanurz się w delikatną mgiełkę solankową. Wizyta tu to nie tylko przyjemność, ale i samo zdrowie. Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych. Tężnia Salin to pierwszy tego typu obiekt w pomieszczeniu. Do inhalacji stosowane jest tu specjalne urządzenia generujące aerozol (mgłę solankową). Mgła otrzymywana jest przez hydrocyklonowanie solanki. W tradycyjnych tężniach wykorzystuje się solanki Bocheńską, Kłodawską, Zabłocką lub z Wieliczki.Najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy jest solanka pozyskiwana na południu Polski. Zawiera ona najmniej składników nierozpuszczalnych w wodzie oraz brak w niej zanieczyszczeń. Właśnie ta solanka wykorzystywana jest w tężni Salin. Komory wyposażone w generator, po przeprowadzeniu badań klinicznych mogą być zakwalifikowane jako urządzenie lecznicze. Tężnia Salin to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie możesz oddychać pełną piersią krystalicznie czystym powietrzem! Zadbaj o swoje zdrowie – zapraszamy na:


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj