80 zł

Wartość: 160 zł

Cena: 80 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kupon na masaż w Tężnia Salin: relaksacyjny, odchudzający lub antycellulitowy - Tężnia Salin to pierwszy tego typu obiekt w Warszawie w którym wykorzystywana jest solanka - najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Pierwsza tężnia solna w WarszawiePotrójna oferta: relaks, odchudzanie lub walka z cellulitemOdprężenie i moc mikroelementówOczyszczenie i odnowa ciała W tężni Salin używana jest najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy solanka, pozyskiwana na południu Polski.

Warunki

  • Kupon ważny 3 miesiące - można realizować od 26 marca do 25 czerwca 2012 r.Prosimy o wcześniejsze dokonanie rezerwacji pod numerem tel. 500 053 000Kupon można wykorzyystać jako zniżkę na 1 masaż z 3 masaży do wyboru:RelaksacyjnyAntycelluitowy OdchudzającyMożesz kupić kilka kuponów - kupony można łączyć i wybierać masaże

Opis szczegółowy

Dla wszystkich, którzy nie mogą wybrać się w podróż nad Bałtyk proponujemy równie pomocną wizytę w tężni Salin, w sercu Warszawy!W pięknej wiklinowej scenerii, przy dźwiękach łagodnej muzyki zanurz się w delikatną mgiełkę solankową. Wizyta tu to nie tylko przyjemność, ale i samo zdrowie. Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych. Tężnia Salin to pierwszy tego typu obiekt w pomieszczeniu. Do inhalacji stosowane jest tu specjalne urządzenia generujące aerozol (mgłę solankową). Mgła otrzymywana jest przez hydrocyklonowanie solanki. W tradycyjnych tężniach wykorzystuje się solanki Bocheńską, Kłodawską, Zabłocką lub z Wieliczki.Najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy jest solanka pozyskiwana na południu Polski. Zawiera ona najmniej składników nierozpuszczalnych w wodzie oraz brak w niej zanieczyszczeń. Właśnie ta solanka wykorzystywana jest w tężni Salin. Komory wyposażone w generator, po przeprowadzeniu badań klinicznych mogą być zakwalifikowane jako urządzenie lecznicze.Jeśli zatem czujesz, że Twoje gardło potrzebuje wsparcia bądź też szukasz miejsca, gdzie zdrowo odpoczniesz, skorzystaj z wyjątkowej oferty tężni Salin. Spróbuj również masażu wyszczuplającego lub relaksacyjnego. Chętni mogą także zasięgnąć porady lekarza medycyny tybetańskiej czy też nabyć kosmetyki pielęgnujące z wyciągami ze świeżych roślin.Tężnia Salin to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie możesz oddychać pełną piersią krystalicznie czystym powietrzem! Zadbaj o swoje zdrowie – zapraszamy na:Masaż RelaksacyjnyGonisz za wszystkim, ciągle w stresie, napięciu, mamy wszystkiego dość. To właśnie dla takich osób ja Ty jest ten masaż. Rozluźnij się i odpręż. Masaż ten wykonywany jest w pomieszczeniu wypełnionym delikatną mgłą solankowa, stosujemy aromatyczne oleje, kadzidełka. Spokojny rytmicznie wykonany masaż niweluje stres, depresje, poprawia koncentracje oraz redukuje ogólne wyczerpanie organizmu. Relaksująca moc masażu połączona z uzdrawiająca siłą inhalacji solankowej pomoże się odprężyć i zapomnieć o całym świecie.Zabieg trwa ok. 1,5 godziny.Masaż AntycellulitowyCellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie zapasów tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym występowaniu zmian podskórnej tkanki. Popularna pomarańczowa skórka. Żadne cudowne balsamy tego nie zlikwidują, jeśli będziemy je nieodpowiednio stosować. Żadna maszyna nie może równać się z indywidualnym i dokładnym masażem rękami masażysty. Masaż polega na rozbiciu grudek tłuszczu nagromadzonych pod skórą. Po takim zabiegu-masażu komórki są lepiej dotlenione, skóra jest gładsza, bardziej napięta i jędrna.Zabieg trwa ok. 1 godzinę.Masaż odchudzający„Odchudzanie na poczekaniu”. Wybitnie odchudzający i modelujący sylwetkę. Efekt ( w zależności od ciała) można zobaczyć już po pierwszym masażu. Wykonywany jest przy użyciu dermokosmetyków.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.