35 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 35 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Pedicure Frezarką + artystyczne profesjonalne zdobienie paznokci w Salonie Urody Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Zabieg Pedicure składa się z kilku etapów: nadania paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięcia lub wycięcia skórek, za pomocą frezarki usunięcia zrogowaciałego naskórka. Po zabiegu naskórek jest gładki i nawilżony, a stopy nabierają estetycznego wyglądu. Wizytę wieńczy artystyczne zdobienie, wykonane przez profesjonalną stylistkę.Ciesz się zdrowiem i pięknem stóp także w zimie.Higieniczne warunki zabiegu: jednorazowe nakładki na frezy, jednorazowe pilniczki i bloczki oraz jednorazowe wkłady do brodzika.

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące - od 25.03.2012 do 25.06.2012Oferta obejmuje Pedicure Frezarką + artystyczne zdobienie paznokci w Salonie Urody Sunrise.1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponówKonieczna rezerwacja tel. 728 566 356 z podaniem kodu kuponu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Opis szczegółowy

35 zł zamiast 80 zł za Pedicure Frezarką + artystyczne zdobienie paznokci w Salonie Urody Sunrise.Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń. Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na Pedicure Frezarką + artystyczne zdobienie paznokci w Salonie Urody Sunrise. Możesz kupić i wykorzystać dowolnie wiele bonów i zyskać piękne stopy na dłużej. Pielęgnacja stóp to nie tylko sprawa estetyki, ale przede wszystkim zdrowie i komfort. Podstawowy zabieg Pedicure pomaga skórze zachować elastyczność i zapobiega powstawaniu zgrubień i pęknięć! Zabieg Pedicure składa się z kilku etapów: nadania paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięcia lub wycięcia skórek, za pomocą frezarki usunięcia zrogowaciałego naskórka. Po zabiegu naskórek jest gładki i nawilżony, a stopy nabierają estetycznego wyglądu. Wizytę wieńczy artystyczne zdobienie, wykonane przez profesjonalną stylistkę.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj