33 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 33 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Opalanie NATRYSKOWE całego ciała w Salonie Urody Sunrise. Ciesz się piękną opalenizną bez promieni UV!!!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Kupon Infobuzer obejmuje opalenie natryskowe całego ciała, a jednorazowa bielizna potrzebna do zabiegu jest w cenie.  Opalanie natryskowe to najnowsza propozycja dla osób, które chcą być pięknie opalone bez prażenia się na plaży czy wylegiwania w solarium.  Opalanie natryskowe to świetna alternatywa dla szkodliwych promieni UV. Skóra jest opalona od razu po zabiegu, przez kilka godzin kolor jeszcze się pogłębia.

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące - od 25.03.2012 do 25.06.2012Oferta obejmuje opalenie natryskowe całego ciała, a jednorazowa bielizna potrzebna do zabiegu jest w cenie.1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponówKonieczna rezerwacja tel. 728 566 356 z podaniem kodu kuponu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Opis szczegółowy

33 zł zamiast 80 zł za opalanie natryskowe całego ciała w Salonie Urody Sunrise. Ciesz się piękną opalenizną bez promieni UV!!! Opalanie natryskowe to najnowsza propozycja dla osób, które chcą być pięknie opalone bez prażenia się na plaży czy wylegiwania w solarium. To najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry.Kupon pozwala na opalenie natryskowe całego ciała, a jednorazowa bielizna potrzebna do zabiegu jest w cenie. Preparat, stosowany przy zabiegu, ma postać delikatnej brązowej mgiełki, co pozwala na równomierne jego nałożenie. Efekt zabarwienia skóry na brązowo-złocisty kolor jest wynikiem reakcji chemicznej z aminokwasami znajdującymi w warstwie rogowej naskórka. Składniki preparatu barwiącego powodują głębokie nawilżenie oraz odżywienie skóry. Zapobiegają również jej wiotczeniu i starzeniu. Preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, nie barwi skóry na nienaturalny kolor, nie przyczynia się do powstawania przebarwień. Przed zabiegiem należy wykonać peeling (złuszczyć naskórek), warto także dokonać depilacji. Pozwoli to uzyskać lepszy i bardziej długotrwały efekt. Piękna, równomierna, złocisto-brązowa opalenizna utrzymuje się około 10 dni (7-14 dni). Po zabiegu opalania natryskowego skóra jest nie tylko równomiernie opalona, ale również dogłębnie odżywiona. Delikatna złocisto-brązowa opalenizna jest tak realistyczna, że nikt nie jest w stanie stwierdzić, że nie jest efektem naturalnego opalania.   Dzięki metodzie opalania natryskowego skóra zawsze wygląda zdrowo i co najważniejsze atrakcyjnie. Zabieg nie jest inwazyjny, nie uszkadza naskórka i nie niszczy jego komórek promieniowaniem UV. Nadaje naturalną opaleniznę bez smug, przebarwień i nieprzyjemnego zapachu. Efekt zabiegu to piękna, słoneczna opalenizna, pełna naturalnego koloru i blasku.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj