35 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 35 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Pedicure JAPOŃSKI – wybierz 1 lub więcej zabiegów w Salonie Urody Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Pedicure Japoński – polega on na wcieraniu pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy utrwalającego pudru. Ten wyjątkowy padicure nadaje paznokciom naturalny perłowy blask, a także zasila je w składniki odżywcze (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Trwały i odporny na zadrapania – efekt utrzymuje się ok. 2 tygodniDla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu pedicure Japoński będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski.Pielęgnacja stóp to nie tylko sprawa estetyki, ale przede wszystkim zdrowie i komfort. Podstawowy zabieg Pedicure pomaga skórze zachować elastyczność i zapobiega powstawaniu zgrubień i pęknięć!

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące - od 25.03.2012 do 25.06.2012Oferta obejmuje pedicure Japoński 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponówKonieczna rezerwacja tel. 728 566 356 z podaniem kodu kuponu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Opis szczegółowy

Trwały i odporny padicure Japoński – wybierz 1 lub więcej zabiegów w salonie Urody Sunrise. Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń. Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na pedicure Japoński w Salonie Urody Sunrise. Pedicure japoński to kilkuetapowy zabieg, po którym Twoje paznokcie nabiorą blasku. Polega on na wcieraniu pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy utrwalającego pudru. Ten wyjątkowy manicure nadaje paznokciom naturalny perłowy blask, a także zasila je w składniki odżywcze (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg jest wyjątkowo delikatny, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. Zabieg Pedicure składa się z kilku etapów: nadania paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięcia lub wycięcia skórek, za pomocą frezarki usunięcia zrogowaciałego naskórka. Po zabiegu naskórek jest gładki i nawilżony, a stopy nabierają estetycznego wyglądu. Wizytę wieńczy artystyczne zdobienie, wykonane przez profesjonalną stylistkę.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.