28 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 28 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za manicure JAPOŃSKI – wybierz 1 lub więcej zabiegów w Salonie Urody Sunrise.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Manicure Japoński – polega on na wcieraniu pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy utrwalającego pudru. Ten wyjątkowy manicure nadaje paznokciom naturalny perłowy blask, a także zasila je w składniki odżywcze (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Trwały i odporny na zadrapania – efekt utrzymuje się ok. 2 tygodniDla jak najlepszego efektu, każda warstwa zostanie utwardzona pod lampą UV. Dzięki temu manicure Japoński będzie bardzo trwały oraz odporny na zadrapania i odpryski.

Warunki

  • Kupon ważny przez 3 miesiące - od 25.03.2012 do 25.06.2012 r.Oferta obejmuje manicure Japoński 1 osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość kuponówKonieczna rezerwacja tel. 728 566 356 z podaniem kodu kuponu.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Opis szczegółowy

Trwały i odporny manicure Japoński – wybierz 1 lub więcej zabiegów w salonie Urody Sunrise. Niezadbane paznokcie są jak porysowane płyty – ich odbiór wywołuje zgrzyty. Zadbaj więc o to, aby Twoje paznokciowe płytki przybrały harmonijny wygląd i prezentowały się bez zakłóceń. Zrobisz to z kuponem Infobuzer, decydując się na manicure Japoński w Salonie Urody Sunrise. Manicure japoński to kilkuetapowy zabieg, po którym Twoje paznokcie nabiorą blasku. Polega on na wcieraniu pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy utrwalającego pudru. Ten wyjątkowy manicure nadaje paznokciom naturalny perłowy blask, a także zasila je w składniki odżywcze (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg jest wyjątkowo delikatny, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj