39 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska HappyDay

Pedicure medyczny stóp w salonie Oaza Piękności

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy


Opis szczegółowy

Piękne i zadbane stopy to atut każdej kobiety. Przed zbliżającym się latem zadbaj o nie należycie i spraw, by wspaniale prezentowały się w eleganckich sandałach. Zdecyduj się na pedicure medyczny w salonie Oaza Piękności, a z HappyBonem otrzymasz 51% rabatu.
Długa i mroźna zima zdecydowanie nie sprzyja naszym stopom. Tworzą się zmiany, odciski i infekcje, które przeszkadzają w komfortowym poruszaniu. By całkowicie pozbyć się tych dolegliwości, nie musisz szukać porady u lekarza – wystarczy, że wybierzesz się do Oazy Piękności i zdecydujesz się na pedicure medyczny.
Zabieg rozpocznie się od dezynfekcji i zmiękczenia skóry Twoich stóp, opiłowania paznokci i usunięcia zrogowaciałego naskórka. Następnie specjalista sprawdzi skórę między palcami, zdezynfekuje ją, a całość zwieńczy aplikacja odpowiedniego kosmetyku. Zabieg jest wykonywany za pomocą frezarki i specjalistycznych frezów, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. A na koniec otrzymasz porady w zakresie kosmetyków, odpowiednich do codziennej pielęgnacji. 
Zafunduj swoim stopom odpowiednią pielęgnację i dumnie eksponuj je latem. Skorzystaj z okazji, bo z HappyBonem zrobisz to 51% taniej.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj