32 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 32 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

32.00 zł zamiast 180.00 zł: Bezinwazyjny zabieg laserowego usuwania cieni pod oczami. Odwróć skutki starzenia się skóry!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Dogodna lokalizacja - Wola
  • Bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny zabieg usuwający zmarszczki, cienie i obrzęki wokół oczu oraz zwiększający elastyczność skóry - efekty widoczne już po 1 zabiegu
  • Laserowy lifting z kwasem hialuronowym wokół oczu
  • Czas trwania - około 30 minut

Opis szczegółowy

Codzienna, kilkugodzinna praca przed komputerem sprawia, że oczy są bardzo zmęczone. Na dolnych powiekach pojawiają się obrzęki i zasinienia, czasem również drobne zmarszczki. Dlatego delikatna skóra wokół oczu potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

Dzięki nowoczesnym kosmetykom i zabiegom proces tworzenia się zmarszczek możemy nie tylko spowolnić, ale również odwrócić! Z kuponem MyDeal za laserowy lifting z kwasem hialuronowym wokół oczu w salonie kosmetycznym Naturalne Piękno zapłacisz jedyne 32 zł zamiast 180 zł.

Zabieg obejmuje: peeling kawitacyjny pod oczami, laserowe rozświetlanie okolic oczu, zaaplikowanie kwasu hialuronowego (5-10% w zależności od indywidualnych potrzeb), nałożenie witaminy C, maski algowej i rozprowadzenie kremu z witaminą F.

Po zabiegu następuje wygładzenie zmarszczek, lifting skóry i mięśni oraz uzupełnienie kwasu hialuronowego w skórze. Efektem jest głębokie nawilżenie, sprężystość, elastyczność, jedwabista gładkość, pełne odżywienie i odbudowa zniszczonych struktur.

Czas trwania zabiegu to około 30 minut. Dodatkowo możesz skorzystać z 50% rabatu na kolejne zabiegi.

Zamów kupon MyDeal i odwróć skutki starzenia się skóry! Zapomnij o cieniach pod oczami i zmarszczkach.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Naturalne Piękno ul. Żelazna 69a lok. 30 Warszawa Tel.: 728 611 017

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.