69 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Okazjoteka

Tylko 69 zł zamiast 400 zł za Termolifting falami RF twarzy i szyi + maska algowa w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Koronkowy Laser!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Zabieg bezbolesny, bezinwazyjny, bezpieczny i nadzwyczaj skuteczny
  • Efekt liftingu bez skalpela - odmłodzenie skóry, dzięki kurczeniu się włókien kolagenowych
  • Elegancki, klimatyczny i kameralny Gabinet zlokalizowany w pobliżu CH Arkadia
  • Termolifting – innowacyjny zabieg wykorzystujący technologie podczerwieni i fal radiowych
  • Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku i przy każdym rodzaju skóry

Warunki

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja tel. 22 636 03 06 na minimum 10 dni przed upływem ważności kuponu
  • Jedna osoba może kupić dowolną liczbę kuponów
  • Kupon ważny od 30 marca do 30 czerwca 2012
  • Ewentualną zmianę terminu wizyty prosimy zgłaszać z minimum 24-godz. wyprzedzeniem
  • W cenie kuponu zabieg Termoliftingu falami RF twarzy i szyi + maska algowa

Opis szczegółowy

Tylko 69 zł zamiast 400 zł za Termolifting falami RF twarzy i szyi + maska algowa w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Koronkowy Laser!Termolifting falami RF to nieinwazyjny zabieg odmładzający wykorzystujący skuteczność nowoczesnych technologii: podczerwieni (IR) i fal radiowych (RF) w powstrzymywaniu procesu starzenia się skóry.W trakcie zabiegu za pomocą promieniowania IR podrażnione zostają włókna kolagenowe, co skutkuje ich kurczeniem się oraz pobudzeniem do wytwarzania nowych włókien. Ich produkcja wzrasta nawet o 30%, co jest bardzo ważne, bo to niedobór kolagenu jest odpowiedzialny za pojawianie się zmarszczek i zwiotczeń na skórze. Już jeden termolifting wystarczy, by stała się ona bardziej zagęszczona, napięta i elastyczna.Drugim etapem zabiegu jest  masaż wykonywany za pomocą głowicy emitującej nieszkodliwe fale radiowe (RF). Zabieg wpływa kompleksowo na kondycję skóry, poprawia jej elastyczność i wygładza zmarszczki. Do tego – w przeciwieństwie do chirurgicznych interwencji – termolifting jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty są trwałe.Efekty zabiegu to: likwidacja drobnych zmarszczek poprawa jędrności i elastyczności skóry poprawa owalu twarzy podniesienie opadających policzków likwidacja obwisłości poprawa kondycji i wyglądu skóryMaska algowa przeznaczona jest do każdego rodzaju cery, ale szczególnie do cery zmęczonej, niedotlenionej, szarej. Powstaje z odpowiednio spreparowanych ścian komórek alg, zawiera całą gamę odżywczych substancji organicznych: aminokwasy, proteiny, węglowodany i nieorganicznych: związki jodu, magnezu, potasu, chloru, żelaza, śladowe ilości miedzi, cynku, kobaltu.Działanie:- oczyszcza skórę z toksyn- łagodzi stany zapalne- poprawia koloryt- ogranicza nadmierną aktywność gruczołów łojowych- optycznie redukuje zmarszczki- poprawia napięcie skóry, wygładza- szybko i efektywnie poprawia nawilżenie- intensywnie odżywia zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry- przedłuża młodość skóry zwalczając wolne rodniki


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Burakowska 5/7, Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.