349 zł

Wartość: 810 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

349 zł zamiast 810 zł za pakiet 5 elektrostymulacji i 2 masaży odchudzająco-antycellulitowych w salonie Electroslim. Elektryzująca oferta!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

 • Czas trwania zabiegu: ok. 45 min.,
 • Zabiegi powinny być wykonywane w odstępie 2-3 dni,
 • Wizyta rozpocznie się wywiadem, który pozwoli wskazać najkorzystniejszy rodzaj zabiegu,
 • Efekty odczuwalne są już po 1 sesji, a widoczne po przeprowadzeniu całej serii zabiegów,
 • Efekty elektrostymulacji:- likwidacja tkanki tłuszczowej,- wyszczuplenie i modelowanie sylwetki,- ujędrnienie ciała,- wzmocnienie mięśni,- redukcja cellulitu,- likwidacja bólu,- eliminacja szkodliwych toksyn z organizmu,
 • Działanie elektrostymulacji wzmocnią 2 dodatkowe masaże odchudzające z działaniem antycellulitowym,
 • Skuteczny i szybki sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Warunki

 • Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów,
 • W ramach 1 kuponu można wykonać elektrostymulację 3 partii ciała,
 • Istnieje możliwość zamiany masaży odchudzających na inne dostępne w ofercie gabinetu,
 • Zmiana terminu z min. 24h wyprzedzeniem, w przeciwnym razie kupon przepada,
 • Przeciwwskazania: rozrusznik serca, choroby serca, ciąża i okres karmienia piersią, padaczka, metalowe elementy wewnątrz ciała, stan gorączkowy, ropień, stany zapalne, choroby nowotworowe,
 • Godziny otwarcia:- poniedziałek-piątek: 10.00-18.00,- sobota: 10.00-15.00,
 • Oferta limitowana.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Prąd to jeden z najbardziej przydatnych wynalazków w historii ludzkości, który ma wpływ na niemal każdy aspekt naszego życia. Czy wiesz, że może Ci on również pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki? Złap kupon Citeam, a przekonasz się, jak mało jest skuteczniejszych sposobów na smukłe i gładkie ciało!

Co na mnie czeka?
Elektrostymulacja to zabieg, który wykorzystuje prądy o małej częstotliwości w celu wywołania skurczu mięśni lub nerwów. Do zabiegu wykorzystywane jest innowacyjne urządzenie CORPO-02MExcelleens, które stymuluje mięśnie oraz komórki do pracy, pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastylowych oraz poprawia strukturę już istniejących włókien. Poprzez elektrostymulację można nie tylko redukować tkankę tłuszczową oraz poprawiać elastyczność mięśni, ale także poprawić jędrność skóry, pobudzić krążenie krwi oraz limfy. Można również uśmierzyć ból zastosowaniem terapii przeciwbólowej prądami TENS.

Zabieg zostanie wykonany na dowolnie wybranej przez Ciebie partii ciała (brzuch, pośladki, uda, piersi) i potrwa zaledwie 45 minut. Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać - można z niego skorzystać w każdej chwili. Efekty odczuwalne są już po pierwszym zabiegu. Ponieważ elektrostymulacja powoduje eliminację szkodliwych toksyn z organizmu, zaleca się picie zwiększonej ilości płynów (zwłaszcza wody) w celu ich szybszego odprowadzenia. Zabiegi powinny być wykonywane w odstępie 2-3 dni.

Co jeszcze?
Dodatkowo w celu maksymalizacji pozytywnych efektów zostaną wykonane również 2 masaże odchudzające z działaniem antycellulitowym. W zależności od potrzeb możesz je zamienić na inne masaże dostępne w ofercie gabinetu np. klasyczny masaż leczniczy, masaż sportowy lub relaksacyjny.

Idź z duchem czasu i korzystaj ze zdobyczy najnowszych technologii, dzięki którym zyskasz piękne i gładkie ciało. Kup teraz!

349 810 zł zamiast 461 zł Oszczędzasz 57% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Warszawa,Jana Pawła II 43A

http://www.electroslim.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj