29 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

29.00 zł zamiast 120.00 zł: Piękna cera bez niedoskonałości! Mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny w salonie Fabryka Urody be Glamour!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Przyjemna, kameralna atmosfera i profesjonalna obsługa, zawsze służąca pomocą
  • Opcja 2: Mikrodermabrazja diamentowa na twarz, szyję i dekolt z maską algową, kremem i masażem
  • Opcja 1: Peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z maską algową, kremem i masażem

Opis szczegółowy

Spójrz przez okno: świeci słońce, na drzewach coraz więcej pąków i liści. Przyroda się odradza po zimie. A czy ty już zaplanowałaś, jak zadbać o siebie na wiosnę? Jeśli jeszcze nie, mamy dla Ciebie superofertę! Zapraszamy do salonu Fabryka Urody be Glamour, gdzie z kuponem MyDeal za jedyne 29 zł zamiast 120 zł będziesz mogła wybrać 1 z 2 zabiegów: mikrodermabrazję diamentową na twarz, szyję i dekolt z maską algową, kremem i masażem lub peeling kawitacyjny na twarz, szyję i dekolt z maską algową, kremem i masażem.

Mikrodermabrazja daje świetne rezultaty w usuwaniu zrogowaciałego naskórka i w pozbywaniu się blizn po zmianach skórnych. U większości osób już po pierwszym zabiegu widać wyraźne efekty. Skóra jest bardziej miękka i gładka, doskonale wchłania kremy i serum o zwiększonej efektywności. Natomiast peeling kawitacyjny, to głębokie oczyszczanie cery za pomocą ultradźwięków, połączonych z masażem. Ten bezbolesny zabieg zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, a także poprawia mikrokrążenie.

Nie zastanawiaj się długo, bo każdy z tych zabiegów to idealna okazja, by sprawić sobie prezent! Przekonaj się sama, jak piękna i czysta może być twoja cera!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Fabryka Urody be GLAMOUR ul. Jagiellońska 8a Legionowo Tel.: 506 628 624

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.