149 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska HappyDay

Zabieg wyszczuplający lub antycellulitowy Lipo Royal w Royal de Pasion

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy


Opis szczegółowy

Kształtna sylwetka, wymodelowana figura, brak cellulitu i tkanki tłuszczowej to tylko niektóre z efektów działania zabiegu Lipo Royal wykonywanego w Instytucie Zdrowia i Urody Royal de Pasion. Zdecyduj się na zabieg wyszczuplający lub antycellulitowy, a z HappyBonem otrzymasz aż 63% rabatu.

Po zabiegu Twoja skóra będzie jędrna, elastyczna i odżywiona. Lipo Royal to całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, podczas którego pozbędziesz się komórek tłuszczowych, zwalczysz cellulit lub zmniejszysz obwód ciała.  Zalecany jest na miejsca trudne do wyszczuplenia, również w przypadkach zatrzymania chudnięcia.


Zabieg będzie składał się z 3 etapów:


1.    liposukcji ultrasonograficznej
- za pomocą mocnych fal ultradźwiękowych skierowanych bezpośrednio do tkanki podskórnej, ściany błony tłuszczowej zostają rozerwane


2.    ultradźwięków niskich - specjalna częstotliwość efektywnej energii fali sprężystej podgrzewa, rozkłada i rozdrabnia naruszone komórki tłuszczowe, zwiększa metabolizm


3.    zorientowanej liposukcji - ukierunkowane światło podczerwone i impulsy drenujące odprowadzają rozłożone produkty w procesach metabolicznych z organizmu
Pamiętaj jednak, że jeśli nawet po pierwszym zabiegu zobaczysz wyraźne efekty, aby działanie mechanizmu Lipo Royal było trwałe i stuprocentowo skuteczne, należy go powtórzyć kilkakrotnie, w odstępach 5-10 dni.
Wybierz sprawdzone i skuteczne metody modelowania sylwetki i ciesz się długotrwałym efektem gładkiej i nawilżonej skóry. Teraz to nic trudnego – z HappyBonem zrobisz to aż 63% taniej.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.