39 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

39.00 zł zamiast 80.00 zł: Skuś się na włoskie smaki w Giovanni Rubino na Starówce. Zaplanuj biesiadę w południowym stylu!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Pizza, makarony zupy, ciepłe i zimne przekąski, desery. Całe menu Giovanni Rubino (oprócz dań głównych oraz napojów i alkoholi).
  • Elegancja, doborowy personel i wyśmienite dania, które zaspokoją wszelkie upodobania kulinarne
  • Zamów dowolną liczbę kuponów

Opis szczegółowy

Czy masz ochotę na jedzenie z wyczuwalnym kunsztem szefa kuchni i odpowiednią atmosferą? Co powiesz na spaghetti z pomidorkami cherry, szynką parmeńską, czosnkiem i pietruszką, albo penne z kurczakiem w sosie różowym z suszonymi pomidorami? Prawda, że brzmi świetnie?

Zapraszamy cię do klimatycznej restauracji Giovanni Rubino na Trakcie Królewskim, gdzie do dyspozycji będziesz miał całe menu (oprócz  dań głównych oraz napojów i alkoholi), a za kupon o wartości 80 zł zapłacisz jedyne 39 zł. Przyjdź z rodziną i znajomymi i we wspólnym gronie rozkoszujcie się feerią smaków!

W restauracji Giovanni Rubino znajdziesz klimat, elegancję i przede wszystkim dobrą kuchnię. Dodatkowo możesz skorzystać z 25% rabatu na piwo z beczki i wino domowe.

Jeśli jesteś miłośnikiem restauracji z niesamowitym klimatem już dziś zamów kupon MyDeal i zarezerwuj termin na niesamowitą uczę w Giovanni Rubino!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Giovanni Rubino Krakowskie Przedmieście 37 (Trakt Królewski) Warszawa Tel.: 22 826 27 88

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj