115 zł

Wartość: 210 zł

Cena: 115 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

115.00 zł zamiast 210.00 zł za 115 zł zamiast 210 zł: Manicure hybrydowy, parafina na dłonie, maska kolagenowa na dłonie oraz pedicure hybrydowy w Studiu Fryzur K&P na warszawskim Mokotowie

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00 Sobota: 10:00-15:00

Warunki

  • Oferta obejmuję manicure hybrydowy, maskę kolagenową, parafinę na dłonie oraz pedicure hybrydowy.Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem 796 163 885. Termin wykorzystania kuponu trwa  do 31.05.2012r.

Opis szczegółowy

Manicure hybrydowy to bardzo popularny ostatnio sposób dbania o paznokcie. Zamiast typowego lakieru używany jest na płytkę paznokcia lakier połączony z żelem. Kombinacja ta powoduje, iż  efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Parafina na dłonie – okład z parafiny idealnie wpływa na skórę dłoni. Po dezynfekcji i pokryciu maską kolagenową ręce zanurzane są 3 – 4 razy w rozgrzanej parafinie, następnie umieszcza się dłonie w rękawiczce, aby cała energia cieplna została wchłonięta przez skórę. Maska kolagenowa przywraca jędrność skórze, zaś parafina (poza regeneracją zniszczonej, suchej skóry) znacznie zwiększa wchłanianie substancji. Pedicure hybrydowy polega na tym samym, co manicure hybrydowy, tylko zamiast na paznokciach rąk wykonywany jest na paznokciach stóp.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Obrzeźna 1b lok 3U2 02-691

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.