143 zł

Wartość: 220 zł

Cena: 143 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

143.00 zł zamiast 220.00 zł za 143 zł zamiast 220 zł: Farbowanie włosów krótkich w warszawskim studiu urody Le Desir na śródmieściu (dotyczy nałożenia jednego koloru)

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00Sobota: 9:00 - 15:00

Warunki

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerami 22 850 36 36.Kupon upoważnia do pomalowania włosów krótkich (sięgających do żuchwy) wraz ze strzyżeniem oraz modelowaniem.Kupon dotyczy nałożenia tylko jednego koloru.W przypadku balejażu lub refleksów konieczna dopłata.Termin realizacji kuponu do 01.04.2012.

Opis szczegółowy

Wasz wspaniały bohater Mr Rabat wraz ze studiem urody Le Desir przynosi nową, genialną ofertę: malowanie włosów krótkich za jedyne 143 zł! Niech Rabat będzie z Wami!Opis miejsca:Zapraszamy do salonu, który jest miejscem gdzie kompleksowo dba się o piękno i zdrowie włosów. Oferowane są usługi na najwyższym poziomie dbając o dobre samopoczucie naszych Klientów, a przede wszystkim zwracając uwagę na ich indywidualne potrzeby. Tworzone fryzury są praktyczne, codzienne, proste i eleganckie jak również ekstrawaganckie i odważne, dotyczy to zarówno cięć jak i koloryzacji, gdyż najważniejsze jest spełnianie oczekiwań klienta. Dodatkowym atutem jest to, że wciąż podnoszone są kwalifikacje pracowników oraz wykorzystywane są produkty najwyższej jakości takich jak: L’oreal Professionnel, Joico, Paul Mitchell oraz Kerastase.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Grzybowska 6/10 00-131

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj