59 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

59.00 zł zamiast 120.00 zł: 32 minuty gokartowego szaleństwa dla Ciebie i przyjaciół w Centrum Rozrywki Kartrock!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Zapach benzyny, pisk opon i mnóstwo zakrętów na horyzoncie. Adrenalina gratis!
  • System bieżącego pomiaru czasu TAGHeuer z opcją wydruku wyników po zakończeniu przejazdu
  • Kręty, ciekawy tor o długości 350 metrów
  • Nowa flota gokartów o mocy 9 KM!

Opis szczegółowy

Spróbuj sportu, od którego zaczynali mistrzowie! Gokarty to zabawa niezwykła. Zapach benzyny, pisk opon i warkot silników przemawiają przede wszystkim do męskiej wyobraźni, ale nie tylko. Bardzo wiele przedstawicielek płci pięknej również świetnie sobie radzi na torach kartingowych.

Zbierz kumpli i kumpele, zaplanujcie wolne popołudnie i razem wybierzcie się na pozytywną, motoryzacyjną zabawę na torze gokartowym Kartrock!

350 metrów krętej i ciekawej trasy, karty o mocy 9 KM i specjalny system pomiaru czasów TAGHeuer zapewni doskonałą rozrywkę Wam wszystkim. Jednym okiem będziesz mógł sprawdzać bieżące czasy przejazdów. Drugim obserwować wewnętrzne zakrętów i próbującego Cię wyprzedzić znajomego. Nie daj się, gaz do dechy!

W hali Kartrock o powierzchni 3000 mkw. znajdziecie również salę VIP, gdzie można się zrelaksować i napić czegoś chłodnego. No i oczywiście porównać wydrukowane czasy przejazdów. Mnóstwo emocji i pełne bezpieczeństwo, nad którym czuwa odpowiednio przygotowany personel. Kartrock to miażdżąca konkurencja dla popołudnia w kinie! Sprawdź ją i przekonaj się sam, dzięki nam, jak zwykle,  w okazyjnej cenie!

Uwaga! Teraz Kartrock warto odwiedzić z jeszcze jednego powodu. Od kwietnia działa tu Strefa Mocy Kartrock – jedyny w swoim rodzaju obiekt o powierzchni 7000 m2, w którym znajdziesz szerokie spektrum unikalnych gier i zabaw, m.in.:bungee football,paintball laserowy,tor kartingowy,strzelnica laserowa,walki sumoA z kuponem MyDeal od poniedziałku do piątku otrzymasz aż 50% rabatu na te atrakcje!

W Strefie Mocy jest również bogate zaplecze gastronomiczno-konferencyjne, które chwalą sobie rodziny z dziećmi, klienci indywidualni i uczestnicy imprez zorganizowanych. Niezależnie od wieku i płci. Kartrock oferuje również organizację imprez integracyjnych i szkoleń dla firm. Zobacz jaką moc wrażeń dają tutejsze atrakcje!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Kartrock ul. Trakt Brzeski 144D Sulejówek

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj