99 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

Karnet open na 10 dowolnych zajęć dla dorosłych lub dzieci w szkole tańca - AKADEMIA ISADORY. Poczuj pozytywne wibracje!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Duży wybór stylów tanecznych:- zumba,- taniec brzucha,- latino solo,- salsa solo i w parach,- dancehall, reggaeton,- lyrical jazz,- taniec współczesny,- rock’n’roll,- taniec towarzyski,- tango argentino solo i w parach.Różnorodność i sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu.Z jednego kuponu może skorzystać para, wybierając wspólne zajęcia.Warsztaty taneczne w Akademii Isadory prowadzą doświadczeni i wybitni instruktorzy, m.in. Ewa Szabatin.Lokalizacja: przy stacji metra Służew.

Warunki

  • Kupon ważny przez 6 miesięcy - można zrealizować od 19.03.2012 do 19.09.2012 r.Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów. Pojedynczy kupon upoważnia do uczestnictwa w wybranych dwóch zajęciach.Kupon - Karnt open - obejmuje 10 dowolnych zajęć tańca dla osób dorosłych czy dzięci - początkujących czy średniozaawansowanych.Zajęcia odbywają się codziennie:pon.-pt.: 10:00-22:00,sob-ndz.: 10:00-18:00.Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem:503 015 681 lub drogą e-mailową:akademia@akademia-tanca.com.pl.Oferta nie obejmuje zajęć pole dance.

Opis szczegółowy

Oferta obejmuje szeroki zakres zajęć dla osób początkujących i średnio zaawansowanych w technice tanecznej: od nowoczesnego hip-hopu i MTV dance, poprzez tańce latynoskie, a na tańcu klasycznym kończąc. Z kuponem Infobuzer możesz wybrać dowolne dwa zajęcia, nawet z różnych stylów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jednego dnia przyszedł na salsę, a innego na taniec współczesny. Możesz też przeznaczyć kupon na jedne wybrane zajęcia dla dwóch osób: dla Ciebie i Twojego partnera. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (8-10 osób). Oferta dotyczy dorosłych i dzieci.Uczestnictwo w takich warsztatach na pewno przyda Ci się przed zbliżającą się wiosną – naelektryzujesz się pozytywną energią i rozruszasz ciało, a do tego nauczysz się kilku przydatnych technik tanecznych. Odrobina ruchu i zdrowych wibracji podczas dwóch intensywnych lekcji w Akademii Isadory na pewno poprawi Twój nastrój w smutne, zimowe dni.Akademia Tańca Isadory to profesjonalna szkoła tańca, gdzie zajęcia prowadzone są w wyspecjalizowanym studiu tanecznym. Akademia prowadzi zajęcia dla wszystkich grup wiekowych – na warsztaty uczęszczają dzieci, studenci, a także dorośli. W Isadorze tańca uczą profesjonalni i popularni tancerze.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj