249 zł

Wartość: 790 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

249.00 zł zamiast 790.00 zł za 249 zł zamiast 790 zł: Kurs barmański(18h) w Kompanii Edu – Ar na warszawskiej Woli

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Codziennie: 11:00 – 23:00

Warunki

  • Oferta obejmuje kurs barmański.Czas trwania szkolenia – 18h. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem 694888345.Termin realizacji kuponu trwa do 27.05.2012r.

Opis szczegółowy

Kurs barmański powstał z myślą o osobach chcących rozpocząć swoja przygodę z gastronomią, a także dla tych, którzy chcą podnieść własne kwalifikacje w zawodzie. Obecnie barmaństwo jest zajęciem interdyscyplinarnym. Od osoby pracującej za barem coraz częściej wymaga się zdolności ekwilibrystycznych, znajomości zasad miksologii, towaroznawstwa obsługi konsumenta a nawet psychologii sprzedaży. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku przygotowaliśmy program kursu, który pozwala na opanowanie wiadomości zarówno teoretycznych jak i praktycznych niezbędnych do pracy w zawodzie barmana.Każdy z kursantów uzyskuje kwalifikacje w zawodzie, oraz otrzymuje certyfikat w języku polskim oraz angielskim wraz za świadectwem menowskim! Kurs odbywa się w klubie, co pozwala na natychmiastowe sprawdzenie umiejętności w praktyce na prawdziwym barze. Tylko u nas wykładowcami są zawodowi barmani.Najlepszym otrzymują propozycje współpracę w zakresie obsługi imprez!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Żelazna 87 00-879

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.