90 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 90 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

90.00 zł zamiast 180.00 zł za 90 zł zamiast 180 zł: Zadbaj o swoją fryzure, czyli upięcia, koki w salonie hair&beauty EXPRESSION na warszawskiej Woli

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00 Sobota: 9:00 – 16:00

Warunki

  • Oferta obejmuje upięcie/kok włosów. Oferta obejmuje włosy średnie i długie. Konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu pod numerem 666 346 333. Termin wykorzystania kuponu trwa do 01.05.2012 r.

Opis szczegółowy

Kok – damska fryzura, w której włosy upięte są z tyłu głowy lub na jej czubku.Opis miejsca:Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty znajdujący się na warszawskiej Woli jest wyjątkowym miejscem. Na pierwszy rzut oka – fryzjer i salon masażu. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom. Pracownicy to niezwykle wykształcona kadra, ma wiele lat praktyki i niezwykłe osiągnięcia. Weronika Raczyńska – właścicielka salonu a zarazem stylistka – posiada 12 letnie doświadczenie w zawodzie, regularnie stylizuje modelki na potrzebę lokalnych pokazów mody, stylizowała celebrytów, wygrywała liczne konkursy oraz odbyła wiele szkoleń w kraju, jak i za granicą. Rafał Jabłoński ukończył magistra kultury fizycznej i zdrowotnej, technika masażu oraz I i II stopień masażu. W swojej karierze pracował jako masażysta Drużyny Mistrza Polski halowej piłki nożnej K.S Piórkowscy. Poza niezwykłym personelem ważny jest też klimat salonu, od niego zależy czy damy rade w pełni cieszyć się oferowanymi zabiegami (których w ofercie znajdziemy niemało). Nie zawiedziemy się jednak i tu, gdyż komfort idzie w parze z niezwykłymi doznaniami estetycznymi. Dla jak najlepszego efektu do zabiegów wykorzystywany jest tylko markowy sprzęt i kosmetyki. Dobrane odpowiednio w zależności od potrzeb wzmacniają rezultaty i skracają czas oczekiwania na rezultaty. Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty to miejsce, z którego niechętnie się wychodzi, zaś z miłą chęcią wraca. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Wolności 7 lok g 01-013

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.