60 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 60 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

60.00 zł zamiast 120.00 zł za 60 zł zamiast 120 zł: Masaż leczniczy, sportowy lub klasyczny do wyboru w salonie hair&beauty EXPRESSION na warszawskiej Woli

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00 Sobota: 9:00 – 16:00

Warunki

  • Oferta obejmuje jeden z trzech masaży do wyboru: leczniczy, sportowy lub klasyczny. Długość trwania masażu – 60 minut. Konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu pod numerem 666 346 333. Termin wykorzystania kuponu trwa do 01.05.2012 r.

Opis szczegółowy

Masaż Sportowy - W zależności od potrzeb masaż ten jest stosowany albo przed treningiem, pomiędzy treningami lub startami,lub po treningach i startach. Techniki w tym masażu różnią się również od rodzaju wysiłku.Masaż Leczniczy - Masaż ten ma na celu utrzymywanie naszego organizmu na stałym dobrym poziomie fizyczno - psychicznym. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni. Seria zabiegów zapewnia nam trwały efekt poprawy odczuć psychofizycznych.Masaż Klasyczny - Wywołuje w organizmie wiele zmian o charakterze ogólnym i odruchowym. Przede wszystkim zwiększa szybkość przepływu krwi, co znacznie przyspiesza regenerację po wysiłkową. Otwarcie wielu dodatkowych naczyń włosowatych wpływa na bardziej ekonomiczną i lżejszą prace serca. Ponadto, działając odruchowo, reguluje działanie wszystkich narządów wewnętrznych, co sprawia, że cały organizm zmierza do normalizacji swoich czynności.Opis miejsca:Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty znajdujący się na warszawskiej Woli jest wyjątkowym miejscem. Na pierwszy rzut oka – fryzjer i salon masażu. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom. Pracownicy to niezwykle wykształcona kadra, ma wiele lat praktyki i niezwykłe osiągnięcia. Weronika Raczyńska – właścicielka salonu a zarazem stylistka – posiada 12 letnie doświadczenie w zawodzie, regularnie stylizuje modelki na potrzebę lokalnych pokazów mody, stylizowała celebrytów, wygrywała liczne konkursy oraz odbyła wiele szkoleń w kraju, jak i za granicą. Rafał Jabłoński ukończył magistra kultury fizycznej i zdrowotnej, technika masażu oraz I i II stopień masażu. W swojej karierze pracował jako masażysta Drużyny Mistrza Polski halowej piłki nożnej K.S Piórkowscy. Poza niezwykłym personelem ważny jest też klimat salonu, od niego zależy czy damy rade w pełni cieszyć się oferowanymi zabiegami (których w ofercie znajdziemy niemało). Nie zawiedziemy się jednak i tu, gdyż komfort idzie w parze z niezwykłymi doznaniami estetycznymi. Dla jak najlepszego efektu do zabiegów wykorzystywany jest tylko markowy sprzęt i kosmetyki. Dobrane odpowiednio w zależności od potrzeb wzmacniają rezultaty i skracają czas oczekiwania na rezultaty. Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty to miejsce, z którego niechętnie się wychodzi, zaś z miłą chęcią wraca. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Wolność 7 lok g 01-013

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj