20 zł

Wartość: 34 zł

Cena: 20 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

20.00 zł zamiast 34.00 zł za 20 zł zamiast 34 zł: Godzina bilarda wraz z dwoma piwami między godziną 12 a 19 w Klubie Bilardowym na warszawskim Targówku

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Niedziela: 12:00 – 3:00

Warunki

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja stołu pod numerem 22 814 85 62.Kupon można wykorzystać między godziną 12:00 a 19:00.Termin realizacji kuponu trwa od 19.01.2012 do 19.04.2012.

Opis szczegółowy

Mężczyzna z monoklem na oku siedział tyłem do drzwi. Robił to celowo, gdyż cierpliwie czekał. Gdy tylko usłyszał otwierające się drzwi zaczął mówić „Proszę, proszę, Mr Bąt, rozumiem, że przybył pan mnie powstrzymać. Już niestety za późno, nikt nie ocali księżyca!”, po czym zaśmiał się złowieszczo. Chwilę później odwrócił się, po czym ujrzał na fioletowo ubraną postać z maską. „A ty kto?” zapytał. „Ja jestem Mr Rabat, przybywam, bo słyszałem, że lubisz grać w bilard. Udało mi się załatwić niesamowitą ofertę – godzina gry w bilard oraz dwa piwa w cenie 20 zł.” powiedział niezapowiedziany gość podając rabatofon. Platinium Finger pierwszy raz cieszył się z niezapowiedzianej wizyty. Opis miejsca:Lubisz grać w bilarda? Jesteś profesjonalistą? Może po prostu lubisz po prostu spędzać czas grając? Jeżeli tak, powinieneś poznać Klub Bilardowy Adama Rybusa. Jest to świetnie wyposażone, klimatyczne miejsce, gdzie spotkanie ze znajomymi przy piwie nabiera nowego formatu. Chcesz spróbować swoich sił w turnieju? W każdy czwartek organizowany jest turniej 10 bil dla amatorów. Co więcej? Chociażby organizacja imprez okolicznościowych i integracyjnych. Przyjdź, zobacz, ze warto.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Wysockiego 10 03-371

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj